Я такая боевая• 24 июля 2021

Ферменти, а точніше їх недостатня кількість.

Аналіз показав, що через брак ферментів їжа недостатньо перетравлюється і засвоюється. Не перетравлюється білки і вуглеводи. Призначення лікаря: пропити феременти.

А де шукати причину і як це вилікувати?

Можливо хтось мав таку проблему і поділиться досвідом?
Отчебучкина• 24 июля 2021
Искать в поджелудочной.
Ферменты пропейте, а в дальнейшем никакого переедания, фаст фуда, маринадов, копченостей и тяжелой пищи. Не есть на ночь, потому что у вас может оставаться не переваренная еда на утро, это не хорошо.
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляОтчебучкина
Искать в поджелудочной.
Дякую!
До якого лікаря звертатися?
Харчування нормальне, вага теж. Алкоголь не п´ю. Почалося все з поганого самопочуття, списали на низьків віт Дз. Тільки це виявили і відфутболили.... В мене нема апетиту, тошнота, сильний занепад сил.....
Отчебучкина• 24 июля 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую!
До якого лікаря звертатися?
Это к гастроентерологу.
Вам назначат анализ на амилазу, он покажет состояние вашей поджелудочной и, возможно, печеночные пробы посмотреть на печень.
В любом случае ферменты очень важны и если уже вам их прописали (Креон 25000 возможно), то начинайте пить до похода к врачу.
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляОтчебучкина
Это к гастроентерологу.
В гастроентеролога лікувалася рік. Вона мене не відправила на аналізи..... Це сімейний направив, але на тому закінчилося.
Почала пити Ензібар голд.
Снегурочко• 24 июля 2021
Так врач и должен был назначить ферменты.
Гастроэнтеролог.
Снегурочко• 24 июля 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Почала пити Ензібар голд.
А что лечили год без анализов?
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляСнегурочко
Гастроэнтеролог.
Давно вже мені призначала Панкреатин, але вони нічого не допомагали.
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляСнегурочко
А что лечили год без анализов?
СПК 🤷‍♀️
Отчебучкина• 24 июля 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Почала пити Ензібар голд.
Меняйте врача, это не нормально, что не отправляли на анализы и что-то лечили на глаз.
Но я сама с такими врачами сталкивалась, у меня тоже проблемы с поджелудочной и я пока нашла нормального, четверых сменила.
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляОтчебучкина
Здавала ЗАК, кров на цукор, біохімія крові, гастроскопія, узд органів черевної порожнини. Всі показники були в нормі, тільки загиб жовчного.
Снегурочко• 24 июля 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
вас сложно понять. То пишете ’не отправляла на анализы’, то оказывается вы кучу всего сдавали.
Попробуйте сходить к другому врачу.
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляСнегурочко
Попробуйте сходить к другому врачу.
Ці аналізи показали норму. Лікування не допогло і ніяких додаткових обстежень не призначила, а рік тільки лікування призначала. ’Не допогло, а тоді оце, не допоможе - знову до мене’. І так цілий рік. Я змучились і викинула банато коштів на лікування....
Пішла до сімейного, пояснила ситуацію, вона відразу направила на копрограму - результат :неперетравлені білки і вуглеводи.

Тепер пишу сюди, бо я реально не знаю куди йти далі і що робити?
Сімейний призначив ферменти пропити. Проп´ю, а далі?
Снегурочко• 24 июля 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа

Понятно теперь.
Сочувствую вам.

Мне гастроэнтеролог кроме ферментов назначила желчегонный препарат и комби-пробиотик. Сказала обязательно восстановить микрофлору кишечника. Ну и полный пересмотр питания: режим, продукты, тщательное пережевывание, никакой еды под телек и пр.
Но у меня ситуация полегче: панкреатит+холецистит.

Сходите к другому врачу, важно узнать еще мнение.
автор Я такая боевая • 24 июля 2021
Ответ дляСнегурочко
Понятно теперь.
Сочувствую вам.

Дякую!
Жовчогінне я пила. Але стає тільки гірше, ніби розлад кишечника після прийому і шлунок боліти починає. Копрограма показала, що з жовчним все добре. За харчуванням стежу, була на дієті #1 і #5. Нічого не змінилося, тільки пропустила сезонні фрукти і ягоди :(.
Найбільше турбує втома, тошнота і біль в кишечнику.
Svetlana66-d366• 24 июля 2021
Почитайте про целиакию.
Наши врачи все еще не все в курсе, что это за болезнь и как ее диагностируют.