Любящая болтать• 26 июля 2021
Помогите найти песню
Поет парень
Свічка тає не для мене не для тебе. Він все знає йому нічого не треба. Хто шукає той зайте їх у себе ай сінк ще секс форе. Свічка тає по телефону, скоріше підготуйся до марафону. Тримай дистанцію рухай ніхтями щоб знати куди тобі бігти
Свічка тає свічка тає!
Слепок стопы• 26 июля 2021
На майбутнє: те саме вписуєте в гуглі що і тут. Щось та знайде він вам)
Любящая болтать
• 26 июля 2021
Ответ дляСлепок стопы
Я шукала в гуглі, не вдалося знайти
Прыг-скок• 26 июля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Я шукала в гуглі, не вдалося знайти
Потому что там нет никакой свечки.
Любящая болтать
• 26 июля 2021
Ответ дляПрыг-скок
Потому что там нет никакой свечки.
Я когда песню услышала мне послышалось свічка тає вместо світ чекає