Дівчата, ви шарите. Замовила сумку на answear і сумніваюсь, чи не підробка. Допоможіть розібратись.
Балаболка• 30 июля 2021
Я на этом сайте шапку заказывала, оказалась подделка((( но это было 2 года назад...может мне просто не повезло.
Я_на_кожухе• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Шви ніби нічого, але нитки у 2 місцях по краях стирчать...
И что? Вы вещи их видели? Это же ширпотреб
Отвечаю всем• 30 июля 2021
Якшо це оригінал, але я не розбираюсь, то це жесть, за шо там гроші платить, за назву тільки
Безпринципная• 30 июля 2021
Мне похоже на оригинал
Была пару лет назад у меня с оф. сайта, ну тоже далеко не идеальный пошив.
Брюлик в стразах• 30 июля 2021
Ответ дляБезпринципная
Мне похоже на оригинал
Да сейчас почти у всех брендов пошив не айс.
Беру кроссовки Адидас, Пума с оф.сайтов - и нитки бывает висят и узелки видно...
Анонимчик• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Щось мені теж таке...100 доларів по скидці це, звісно, не мега гроші за сумку, але це не шкіра. Краще повернути тоді і взяти guess в цій ціновій категорії.
А повернення безкоштовне?
Балаболка• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Если есть возможность и душа не на месте - лучше верните.
Подставка для припева• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
2500 з копійками по знижці, не шкіра

гарна сумка. Купили, не шкодуйте
Подставка для припева• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Якщо не шкіра, то яка різниця оригінал чи ні? Повертайте
Подставка для припева• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Я не кажу, що вона погана, але мені змахує на підробку...
Я прочитала, що не шкіра.
Поверніть, як можете
Подставка для припева• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Мені велика. В подружки була їхня сумка не шкіряна оригінальна- за три роки їй зносу нема..
Я взагалі не розглядаю ’не шкіру’ дорожче 500 грн, тому вашу покупку не розумію.
Конфиденциальность• 30 июля 2021
Ответ дляБрюлик в стразах
У мене теж саме з МК
Сиренькая• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Можливо, адже й знижка норм.. Але я не женуся за новими модельками. Мені ця сподобалась. Мені до всього підійде. І там ремінь широкий в комплекті- для мене важливо, бо тонкі врізаються в плече чомусь.
Тогда не накручивайте себя, это оригинал. Качество нормальное, советчицы вам что золотыми нитками шить должны???
В описании сумки есть инфо есть ли подкладки и так далее
Ответ дляСиренькая
Та я подивилась описи оригіналів просто і насторожилась. Не читала би, то би й не парилась))