Тень льва• 30 июля 2021
Сходница. Спрошу ещё раз
Всем добрый вечер. Писала утром, мало откликнулось народу) Дамы, кто сейчас в сходнице или приехал из неё? Как впечатления? Еду через неделю, прогноз погоды- дожди, дожди ((( жаль очень. Чем занимаетесь там, кроме питья водички и прогулок? Как себя развлекаете? Может спа какое? Экскурсии?
Грабля• 01 августа 2021
Ответ дляТень льва
Ну я бы так не говорила) муж с дочкой сейчас в Виноградово, закарпатье. Они приехали и ни одного человека не увидели в масках. Никто не носит, а на человека в маске смотрят как на больного.
Маски носят во всех магазинах. Я живу во Львове.
По поводу заболеваемости - на перых местах сейчас Киевская, Одесская, Днепропетровская области, а не Прикарпатье и не Закарпатье.
Тень льва
• 01 августа 2021
Ответ дляГрабля
Спасибо. Я уже настроилась)) еду. А там как повезёт)
Анчо Ус• 01 августа 2021
Девочки, а порекомендуйте приличную баню в Сходнице. А то мы как-то этот момент упустили...
Анчо Ус• 01 августа 2021
Ответ дляСкорая помощь
40 днів термін зберігання 2с, так само як і 118 джерело
118 это где? Я только 18 знаю или то я неправильно запомнила?
Герцогиня• 02 августа 2021
Вчора тільки повернулися зі Східниці. З водою проблема не вирішена. Про це можна почитати в групі Східниця на Фейсбук (не може місцева влада домовитися з Бориславом). Особисто бачила як до одного з готелів щодня приїжджала пожежна машина, підвозили воду.
Ми відпочивали в Санта Марії. В них проблем з водою не було. На нашому відпочинку це не відобразилось!
Ніжно люблю Східницю за її клімат з перепадами температур, люблю дощ, гарні краєвиди і чисте повітря.
Біля третього джерела купа ручних білок, які беруть горіхи з рук.
Щоб побачити їх в більшій кількості, треба підніматися вгору в ліс.
Їздили на квадроциклах в лісі, по горах (старт від Макоса). Було круто!
Щодо СПА, то можливо є варінт в Три сини та донька або Отель-спа ’Респект’. Але я точно не знаю. Не фанат таких речей.
На прогноз погоди особливо можна не звертати увагу. У нас теж по прогнозу мали бути дощі. Були два чи три рази, короткочасні ливні. Це красиво))
Гумові чоботи можна не брати. Якщо буде потреба, можна купити на місцевому ринку, недорого.
Герцогиня• 02 августа 2021
Ответ дляАнчо Ус
Неподалік від 18. Стоїть автомат з продажу води.