Порадьте , де в Албанії класно, щоб відпочити з дітками. На який курорт поїхати. Всім дууууже дякую, хто відгукнеться
Ми були в Саранді. Велика набережна, багато кафе, є вечірні розваги - машинки, аерохокей... Їздили в Ксаміль(зовсім близько їхати) - там плавати класно, білосніжний пісок.
З мінусів - довгий трансфер з Тірани - столиці Албанії. Можливо розгляньте Вльору- їхати менше, море красиве, з інфранструктурою не підкажу.
Ответ дляXXXOLYA
Ми машиною. Дякую за відгук!
alena_galchin• 01 августа 2021
Ответ дляКсюша-говоруша
З дітьми тільки Ксаміл. Там пісок. Всі решта гарні селища - галька.
В Ксамиле сейчас очень много людей, ну вот просто капец как много
Ксюша-говоруша• 01 августа 2021
Ответ дляalena_galchin
В Ксамілі постійно багато людей. Але з дітьми всеодно найкращий варіант. Це краще ніж ходити, по «тонучій» гальці
Карпатський грибар• 01 августа 2021
Если с грибов когда-то поеду на море, то в Албанию.
Страна не раскручена, но очень классная, что касается моря.
Там прибрежное шоссе забирается на 1000 м. Поэтому связь Европы с Грецией через Италию и паром.
alena_galchin• 01 августа 2021
Ответ дляКарпатський грибар
Ситуация изменилась, она очень даже раскручена. Людей море. Отели все забиты. Очень много машин из Германии, Швейцарии, Британии.
Карпатський грибар• 01 августа 2021
Ответ дляalena_galchin
Там заправляют итальянские туроператоры, они навели порядок. Была статья в ЖЖ.