Посудомойка• 01 августа 2021

Це погода чи мігрень чи що це таке (( голова як чавун

І очі болять,і голова болить, і відчуття ніби шия кам´яна, і відчуття що обличчя надуте... Хоча візуально все нормально і тиск теж. І голова от-от закрутиться. Ну що це, скільки можна, все літо страждаю. Відколи в червні закінчився літній холод і вдарило+30 все, я не живу а існую. 5 хв надворі і тепловий удар.
Може існує спосіб у собі це перебороти? Таку реакцію на спеку? Оце всд кляте... Як вітер або сонце то мені ппц, а як все разом то можна й очі не відкривати... Головні болі то взагалі моя проблема з підліткового віку, але в жару вони вбивають.. Чи так і мучитимусь все життя поки не помру?...
Сусановна• 01 августа 2021
Это не мигрень
Померяйте давление
Мигрень одностороння пульсирующая и её не с чем не спутаете
Утка_в_тапках• 01 августа 2021
Сосуды? У меня такое при проблемных сосудах вообще и при слабой проходимости сосудов головы шеи в частности
Луноходик_Ик• 01 августа 2021
У меня последние две недели слабость периодически и у моей мамы
тогдалия• 01 августа 2021
Тоже сегодня голова болела с ночи,пила таблетки не помогло,мокрое полотенце прикладала тоже не помогло,думаю день такой.
А воопще думаю проверить сосуды,так как на ветер тоже последние время голова начала болеть,капец какой-то
КинДза• 01 августа 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Это на УЗИ проверяли?
troya87• 01 августа 2021
Аналогичная история...уже 10 лет страдаю таким.Все испробовано- до сих пор в поисках правильного лечения.Контрастный душ, спорт, здоровое питание, ежедневная ходьба, массаж, медикаментозное лечение в помощь.
Уравнобешенная• 01 августа 2021
Ответ длятогдалия
А как проверить сосуды?
Утка_в_тапках• 01 августа 2021
Ответ дляКинДза
Это на УЗИ проверяли?
Да, допплер его еще называют
Леннон_Жив!• 01 августа 2021
это не мигрень.
хотите жить - идите на йогу. или хотя-бы лфк.
КинДза• 01 августа 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Да, допплер его еще называют
Спс. Смотрю, где бы проверить, чтоб увидели реальную картину
тогдалия• 01 августа 2021
Ответ дляКинДза
Это к невропатологу она направит на обследование
Миллениалка• 01 августа 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Так, запишіться до невролога хай доплер сосудів призначить
Замороженная селедка• 01 августа 2021
всд не существует
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ дляСусановна
Это не мигрень
Померяйте давление
Тиск 120 на 84, я гіпертонік і кожен ранок п´ю таблетку від тиску.
Сусановна• 01 августа 2021
Ответ дляПосудомойка
Ну вот и ответ
Идите к кардиолог и невропатологу
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Так, судини (( робила доплер, знайшли звуження в одному місці, той лікар що знімав взагалі поставив дисциркуляторну енцефалопатію. Я як прочитала що це... Ппц (((((
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ дляЛуноходик_Ик
Це Погода теж так діє на вас? Чи ви й самі не знаєте?
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ длятогдалия
Я свої перевіряла в голові й шиї, тепер сама не рада. Лікар що робив доплер поставив дисциркуляторну енцефалопатію.
На якісь нейро-ліки наче страшнувато сідати. Почала пити краплі кришталь від еко-мед. Мені їх краплі джерело і забула назву...при панкреатиті вживати... Коротше мені краплі наче допомагають від цього еко-мед. Ну, спробую ще для судин...
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
это не мигрень.
А що якщо не мігрень? Остеохондроз?
Йога це ж напруження кінцівок і м´язів, ще й викручування голови та шиї. Боюсь.
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ дляСусановна
Ну вот и ответ
Идите к кардиолог и невропатологу
Була. Направили на доплер, робили кардіограму і узі серця. Власне тому й п´ю зранку таблетку.
автор Посудомойка • 01 августа 2021
Ответ дляСусановна
Ну вот и ответ
Идите к кардиолог и невропатологу
А, ще сказали що при бажанні можна зробити зйомки судин з контрастом. Я прочитала протипоказання і по те які після контрасту бувають ускладнення. Поки що не бачу потреби так ризикувати. Звуження судин у мене й так знайшли :(
Сусановна• 01 августа 2021
Ответ дляПосудомойка
Начните с узи сосудов, потом мрт можно шеи и головы, если нужно будет
Луноходик_Ик• 02 августа 2021
Ответ дляПосудомойка
Да, у меня ещё и всд и нестабильность шейного отдела
автор Посудомойка • 02 августа 2021
Ответ дляЛуноходик_Ик
Все те саме. Ппц. Как жить, баб Шур, как жить (с)