Тюрюнь_Тюнь• 03 августа 2021
Не можу спати,пульс був 120,неймовірна тривога другий день,що випити?
Наче все добре,тривожні стани бувають,але такого ще не було,цілий день тіпає,голова як в тумані,сил немає,не можу заснути два дні,серце колотить,ніч попереду,вде дві не спала,пила гліцин,чай з мелісою,седістрес
Тюрюнь_Тюнь
• 04 августа 2021
Ответ дляarefyeva
Удалено администрацией...
Я дуже рада за вас и бажаю ніколи не зіштовхнутися з такою проблемою