Дежурняшная• 04 августа 2021

Аналіз крові

Будь ласка, хто може щось сказати по аналізу крові? Дитина 8 років, має сильні головні болі
Green_Cat• 04 августа 2021
Як довго болить голова?
Чи є температура?
Що з тиском крові?

автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляGreen_Cat
Як довго болить голова?
Чи є температура?
Що з тиском крові?
Почала боліти голова в суботу. Не сильно, списали на втому і часті грози. Вчора зранку дуже сильні болі, до рвоти. Були в лікаря, тиск, здається, був 125/80. Сказав, що трохи для неї підвищений
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляGreen_Cat
Як довго болить голова?
Чи є температура?
Що з тиском крові?
Температура вчора вночі була максимум 37.8. більше немає. На дотик голова гаряча, але по факту температури немає
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
І от знову встала в 6 ранку з плачем, що сильно болить... Тричі вирвала...
Green_Cat• 04 августа 2021
Запальний процес в т.ч. грип, отруєння, кишкова інфекція.
Слухати легені, пальпувати живіт.

Короч до лікаря.
МеняАЖтрусит• 04 августа 2021
По крови похоже на бактериальную инфекцию, но это не объясняет сильную головную боль. Может, лучше скорую и в стационар?

Ацетон меряли?
Ms. Сама прямота• 04 августа 2021
МСВ- понижен (причиньі -дефицит железа,дефицит меди,наследственньіе анеми и)
МРV=понижен(причина печень,селезенка)
RDW-повьішен(причина -дефицит железа,дефицит В12/В9,анемии разлисного вида,воспаление,физ.нагрузка)
Лейкоцитьі- повьіш(причина- бактер.инфекция,воспалит.процесс)
Лимфоцитьі-пониж( дефицит белка,бактер.ифекция)
Нейтрофильі-бак инфекц
к.Буланова• 04 августа 2021
сильная головная боль и рвота-исключите менингит.
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляGreen_Cat
Слухати легені, пальпувати живіт.

Короч до лікаря.
В лікаря були вчора: легені чисті, живіт ок.

автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляк.Буланова
Лікар виключив менінгіт...навіть в заключення написав...
Ку ка ку ка ку• 04 августа 2021
Ответ дляк.Буланова
Поддерживаю! Бак инфекция по анализу. Головная боль, 37.8 температура, рвота - менингит как можно скорее исключайте.
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляМеняАЖтрусит

Ацетон меряли?
Ацетон не міряли.
От я не знаю, що далі робити...
Лікар виписав Зіннат.. а як його дати, як вона вертає тепер все...
к.Буланова• 04 августа 2021
сегодня исключил?менингит может быть как следствие!
вызывайте скорую,ликар виключив-а шо то воно таке-не знае?
ребенок не его,а ваш-вам решать.
Ms. Сама прямота• 04 августа 2021
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=151707...
Ms. Сама прямота• 04 августа 2021
Звоніть у швидку
к.Буланова• 04 августа 2021
Ответ дляMs. Сама прямота
признаки могут быть очень слабые,смазаные.
мама не определит,нужна скорая...
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляMs. Сама прямота
Всі ці ознаки вчора перевіряли, їх немає.
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Дитина заснула. Чекаю 9 ранку, дзвонитиму неврологу
Фрекен бок• 04 августа 2021
бак інфекція, голова можливо болить на темпу, у моєї таке було на грип. Можливо в вас кишковий грип.

Я_готова_ко_второму• 04 августа 2021
Ответ дляДежурняшная
По крови бак инфекция.
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляФрекен бок
Вона не рве, як при отруєнні. Таке враження, що від головного болю. Я теж так, коли голова болить.
Я_готова_ко_второму• 04 августа 2021
Ответ дляДежурняшная
Нужно в инфекционку ехать, пусть смотрят, кровь показывает инфекцию бактериальную. Нужно антибактериальное лечение. Но диагноз нужен! Не слушайте про усталость и тд анализ крови НЕ нормальный!
Я_готова_ко_второму• 04 августа 2021
Ответ дляДежурняшная
Голова болит от попадания какой-то заразы, вы не понимаете? Анализ крови это явно показывает. Здесь нужно лечение, поэтому нужен диагноз. Вызывайте скорую, раз сами ехать не хотите, пусть везут и ищут что именно это.
автор Дежурняшная • 04 августа 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Лікар вчора в 11 вечора написав, що потрібен антибіотик. Виписав Зіннат.
Я_готова_ко_второму• 04 августа 2021
Ответ дляДежурняшная
Антибиотик нужен, но здесь принципиально важен диагноз.
Фрекен бок• 04 августа 2021
Ответ дляДежурняшная
точніше вам скаже лікар, моя навіть рвала від темпи на гайморіт.