Стрекозей• 05 августа 2021
Подвійна посада в Трудовій
Подала резюме на вакансію і запросили на співбесіду: адміністратор клініки/асистент стоматолога, в невелику приватну стомат клініку. Я раніше не працювала ніде, не знаю як буде це записано в трудовій, лише адміністратор клініки? Чи й асистента стоматолога теж впишуть?
Бо якщо лише адміністратор, то це ж не буде зараховуватись як лікарський досвід?(
Дякую за відповіді🙂
Потрындельница• 05 августа 2021
Автор, може Бути таке ,що взагалі ніхто не оформить. Але якщо оформлять,то 99% на одну з посад
Леди_в_ночи• 05 августа 2021
а если ассистентом оформят - то это тоже не опыт врача, и он особо никому не интересен. Вы стоматолог я так понимаю?
Гравицапа• 05 августа 2021
А зачем вам лікарський досвід, если вы не медик? Администратор клиники не имеет мед образования.
Стрекозей
• 05 августа 2021
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да, закінчила медичний, стомат
Стрекозей
• 05 августа 2021
Ответ дляГравицапа
Для досвіду, я стоматолог, закінчила медичний
Леди_в_ночи• 05 августа 2021
Ответ дляСтрекозей
Богомольца?
Стрекозей
• 05 августа 2021
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я й так довго вже шукаю роботу, кругом треба досвід мінімум 2 роки, навіть на асистента стоматолога.
Мейк-ап форева• 05 августа 2021
Ответ дляСтрекозей
Полно вакансий и без опыта работы на должность ассистента стоматолога
Стрекозей
• 05 августа 2021
Ответ дляМейк-ап форева
Звичайно є такі вакансії, але на роботу брати вони щось не спішать( навіть на співбесіди рідко запрошують((
Мейк-ап форева• 05 августа 2021
Ответ дляСтрекозей
Не все захотят брать на работу стоматолога на должность ассистента. Это на время интернатуры?
Пи Пи Пилюля• 06 августа 2021
С точки зрения кадрового делопроизводства если в заявлении при приеме на работу пишется двойная должность ( в соответствии со штатным расписанием) ,то такая же должность отражается в приказе на прием и в трудовой.
А вот будет ли влиять на спецстаж не подскажу.