Я люблю транзисторы• 06 августа 2021
LC Waikiki чи була в когось проблема з доставкою замовлення
Вже другий день статус упаковка і ніяк не передадуть НП. Сьогодні вже 4ий робочий день, тобто максимальний термін відправки минає. Ще й в подарунок замовляла.
Раніше такого не було і в один день з статус "упаковка" змінювався на статус "в дорозі" (тобто це могло і на 4ий робочий день бути, але запакували і одразу в той же день прийшла ТТН)
На гарячій лінії нічого нового не сказали, начебто нема можливості з´ясувати це питання з складом і НП, ТТН теж не відома.
Підозрюю, що по габаритах на обране відділення могло не підійти і хвилююся, що взагалі посилка зависне.
Ще й сама в інтернет магазині працюю і розумію, що то технічний збій: або технічно не пішло в упаковку (наприклад чогось нема), або не проходить по габаритах і не створюється ТТН на це відділення. Але добитися чогось на гарячій лінії не можливо, на листи, запити в соц. мережах не відповідають
Я люблю транзисторы
• 06 августа 2021
Ответ дляВеликий сатирик
Позвонить на горячую линию нет возможности?
Дзвонила двічі, на гарячій лінії сказали, начебто нема можливості з´ясувати це питання з складом і НП, ТТН теж ще не відома. Тільки те, що посилка упакована бачать, а далі НП мала б присвоїти ТТН. Питаю, куди ж звертатися, якщо так і не буде ТТН - кажуть, що такого випадку ще не було
Великий сатирик• 06 августа 2021
Вы оплатили уже 100%?
Я вам советую сильно не переживать, сеть крупная, что-то решат. Может погодные условия виной тому...
А если не придёт в срок, то ничего такого в этом нет, подарите чуть позже
всемВсёИмного• 06 августа 2021
Сделала заказ в среду, сегодня получила письмо на почту , не переживаю т.к в июле дней 8 ждала, + посылка не оплачена.
Я люблю транзисторы
• 06 августа 2021
Я замовляла в понеділок, оплатила 100%. По термінах і статусу ’упаковано’ розумію, що вже мали б відправити НП. Не розумію, чому магазин як відправник не може це питання з´ясувати і ще й ТТН нема.