Дона Ко Ко• 07 августа 2021

Образив просто знайомий.

Ситуація така. У одній з соц. мереж знайомий написав на своїй сторінці, а ну хто сміливий скидайте під цим постом останнє фото з свого телефону. Знайомий популярний, у нього багато друзів у соц. Мережі. Цей пост набув популярності. Він кожному відповідав під постом, хто скидав фото. Я маючи на той момент гарний настрій, теж скинула свою фотку останню під цим постом. І цей знайомий під цього видалив цей пост. Вообщим, мене наче лайном облили. Як поступити? Я думаю, може просто видалити його з друзів в соц. мережі? Для мене це було дуже образливо. Ми просто знайомі, не більше, навіть недрузі, але всеодно, вийшло так, наче я якась негарна і він видалив цей пост, після мого фото.
ЖующаЯКонфету• 07 августа 2021
Может просто совпадение.
Веселая моль• 07 августа 2021
Если он удалил свой пост, а не именно и только вашу фото, то о чем обида? Может, он просто устал уже писать и комментировать
автор Дона Ко Ко • 07 августа 2021
Ответ дляЖующаЯКонфету
Может просто совпадение.
Можливо, хтозна
автор Дона Ко Ко • 07 августа 2021
Ответ дляВеселая моль
Можливо
ЖующаЯКонфету• 07 августа 2021
Ответ дляДона Ко Ко
Можливо, хтозна
Так и в чем проблема.
МамОмужа• 07 августа 2021
Вот это тараканы у Вас! Он мог бы только Ваше фото удалить, а не весь пост. Лучше удалите его из друзей, мало ли какой бред еще придет Вам в голову.
Сестрица Алёнушка• 07 августа 2021
Вы слишком большое значение придаете действиям других людей. Завидую Вашему ЧСВ... Хотя нет, это ж чокнуться можно, разгадывать кто что сделал, а ещё больше думать о том ’шо люды скажуть’
Брюнетка в Мармеладе• 07 августа 2021
Он же не ваше фото удалил, сами себе проблему придумали
Трусиковед• 07 августа 2021
Автор, ви дуже зациклені на дрібницях
Муууумие• 07 августа 2021
очень сомневаюсь, что удаление поста связано с вашим фото
но покажите его здесь, тогда скажу точно
Котя_люлю• 07 августа 2021
Та кому вы надо, прям из-за нее удалили пост
Стервочка• 07 августа 2021
Ого у вас шиза.
Обнимашкина• 07 августа 2021
Трудно же очень вам живётся автор
Угги в горошек• 07 августа 2021
причем тут вы!?? Он удалил свой пост! Карл!!!гигантский таракан у вас в голове
Контрольница• 07 августа 2021
Може справа в тому, яка саме це була світлина? Ану-ка, показуйте :)