Онанимный пользыватель• 18 августа 2021

Если вы вдруг захотите в Буковель то тут нашествие арабов, их просто нереально

Много, они повсюду.
Я не расист и не националист, но реально сауды до ужаса наглый народ, наглые, не пропустят, не уступят, орут на персонал, всех кто не арабы рассматривают как обсл персонал, жесть просто
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляЗубожиння
це тільки опзж таке лапшає разом зі своїми прихильницями
Як би ви не хотіли, ми бідна країна, так шо нічого з цим не поробиш
Кофе в лобби• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Це відповідь на репліку шо мусульмани зло, інші релігії европейські ні чим не краще
І лицемірство коли европа, яка палила жінок тільки зв те шо вони гарні... Круто, а мусульмани це зло
вы сначала разберитесь к крестовыми походами... кто в них участвовал. Вальтер Скотт затрагивал тему Английских королей участвовавших в крестовых походах.
Мусульманин мусульманину рознь.. есть еще такой как радикальный ислам... талибы
Кокосиха• 18 августа 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
Например?
В Трускавце и Сходнице была там их тоже куча
Сестра вчора з Трускавця приїхала. Ніякої купи арабів там немає. Каже. 2 пари бачила за весь час.
Та подивіться на вебкамерах - немає там ніяких арабів.
КинДза• 18 августа 2021
Ответ дляБорода
Была в Брдруме, в отеле более 30% процентов турки. Только пару человек были в закрытой одежде, остальные рысачили в открытых купальниках и прозрачных туниках. В ресторане ни разу не видела людей в купальниках или плавках. Все одеты. И турки, и европейцы, и украинцы, и казахи, русских почти не было. Пьяных тоже не наблюдала.
я и написала, что турки как европейцы в европейской одежде в подавляющем большинстве
Борода• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
ще раз
1. я говорила про арабскі страни, де відпочивають наші сородичі , які ведуть себе наче всі вокруг дірьмо, а вони приїхали гроші тратити, таки воно так і є) не всі, але більшість

наші соотечественніки як називають тих людей? звірі? то чого ті повинні по іншому ставитись до наших?
далі... я не була в саудовській..бо мені нема шо там робити) я туди і не їду. але туди їздять наші панночки на заробітки, про це також є в вільних джерелах про проституцію..

ну а про країну 3 світу: це підтерждена інформація, шо не так?

У країни борги, як у заможних країн, а доходи на душу населення - як у найбідніших.

Згідно з дослідженням Global Wealth Report, у якому вивчається рівень добробуту у всьому світі, Україну віднесли до країн третього світу, тобто найбідніших.

Свій звіт аналітики Credit Suisse складали на основі ринкової вартості фінансових і нефінансових активів людей за вирахуванням боргів, які набирає за них держава. За цими критеріями, заможні країни - це держави, де кожен мешканець ’коштує’ від $ 5 000 до $ 25 000, пише ’Комсомольська правда’ в Україні.
Отдыхала в Египте в отеле сети Альбатрос. Более половины были египтяне, вели себя очень шумно. Остальные европейцы и украинцы с белоруссами . Их не видно и не слышно было. Ни разу за две недели не видела ни одного пьяного украинца.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляКофе в лобби
А ви спочатку прочитайте до чого я написала, потом мене історії вчіть)
Зубожиння• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Я вище писала) можете ще самі пршукати інфо хто шо і чого....
от я пошукала, і виходить нік_уя ми не 3 світ а ви далі 112 канал увімкніть голосніше
Кокосиха• 18 августа 2021
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мне не понятно. Поехать в ОАЭ это ВАУ. А когда они к нам приехали, то кошмар? Ксенофобия во всей красе.
Не плутайте ОАЕ та Саудівську Аравію.
Луноходик_Ик• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
А сами то вы проверили перед тем как писать??
Я да.
Вот ваш источник .
???
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляБорода
Я тількі тут читаю шо ніхто ніде не бачив на відпочинку п яних українців ощущеніє, шо українці виїжають закордон тільки в морі купатить і вести себе образцово показательно) тільки ж хто ті всі, шо випивають все пойло в олінклюзівах) якшо местні не пьють взагалі)))
Я б такое не носила, но продаю• 18 августа 2021
Ответ дляСирОжино пирОжино
Друзья только вернулись,тоже сказали,что они везде,удивлялись
А чё их так много то?
приехали на дачи
Ответ дляОнанимный пользыватель
Я сдаю аппартаменты посуточно во Львове, многое заметила
что именно?
Бутербродница• 18 августа 2021
Ответ дляСемена рукколы
И в бассейне сидят в основном. Я заметила что в море почти никто не плавает
Точно и выползают к обеду. Вообще красота.мы первые в бассейне поплавали пошли на пустой пляж, в обед ушли. А они только выходят.
Трактор Вика• 18 августа 2021
Ответ дляСанька-4b93
Наоборот, в Турции и Египте для своих граждан отдых намного дороже. Они ж напрямую в отеле заказывают неделю для семьи, а для нас туроператор оптом отель выкупает.
Не дороже, отдельная цена, можете посмотреть во всех местах достопримечательностей, для нас въезд 110лир взяли даже с ребёнка, а туркам по 35лир
Кокосиха• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
ваші улюблені росєянчики
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляКокосиха
ваші улюблені росєянчики
Росіянчиків тільки в Турцію пустили і Египет, до того ніхто в готелях не пив, всі соотечественніки в нас зож і спорт
А в топах тема зранку була про мадамів, які на лавочці бухають)
Бутербродница• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
то їсть в купальнику це не гола для мусульманської країни??
і от не вірю шо не було п яних чи випивших)))))))
Ну так пусть пляжи закрывают и отели свои, если им в купальниках голые.
Бутербродница• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
то їсть коли наші білі люди їдуть відпочивати то це ок) а коли не білі і судя по всьому не люди їдуть відпочивати то це не ок? )))
то їсть українцям можна відпочивати по всьому світу, а от іншим народам ні))) дуже цікавоооо))))))))))))
Просто и украинцам в мире и иностранцам в украине нужно вести себя как нормально, а не как бешенные свиньи.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я да.
Вот ваш источник .
???
Ви шо мені хочете довести, шо Україна розвинутіша і багатша за кого?
Якби це було так, то це б їхні жіночки до наших шейхів їздили сосать, а не наші до їхнії... Чогось їхні жіночки на весь світ не попозорились як наші там
Борода• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Может вы не те отели выбираете? Я не говорю что все украинцы бусинки, есть разные. Может вкусы и предпочтения у них тоже разные, вот и отели выбирают под свой вкус) Там где были мы, всё норм. Тихо, спокойно, культурно
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляБутербродница
Нууу, а хтось шось інше каже? Чи абсолютно всі українці ведуть себе як? Чи вони всі себе ведуть як?
Бутербродница• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Они не все, но нередко ведут себя как господа, хамят местным и персоналу.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляБорода
Ми в різних відпочиваємо, бо не по 1 разу за рік) то як є гарна пропозиція їдемо) то бачу різне і в дорогих готелях хватає ну а в бюджетних сам бог велел)))
Апофиозная• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
И где отдыхают все эти быдло-компании, которые сидят в наших парках, на пляжах и в кафе. Вот только вчера была в парке, сидят люди в беседках или на траве, издалека картинка кажется привлекательной, вблизи - ор, визги, пустые бутылки, мусор, объедки. И мат, мат через слово. Если люди так ведут себя в родном городе, то как на отдыхе?
Борода• 18 августа 2021
Ответ дляБутербродница
Да, но и гуляют таборам с детьми и колясками в барах до глубокой ночи.
И на аквагорки мы приходили с утра к открытию. Потом приходили толпой египтяне, их мужики и дети (мальчики) гоняли толпой на горках, не протолкнуться. Жены и девочки стояли в сторонке и ждали.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляБутербродница
А наші не ведуть себе так там? С уверенностью шо за ван доллар воеи твм мають пісок цілувати по якому ходять соплеменніки?
Є гавно везде..
Борода• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Были, летали через Беларусь.
Муркамурковна• 18 августа 2021
Ответ дляАпофиозная
Всі дуже чемні, ви шо
Тут не можна такого говорити бо принижуєте українців
Каяспер• 18 августа 2021
Ответ дляПоэтеСССа
Ой, не дай Бог. Я якось квартиру здавала студентам арабам, то прийшлося після них ремонт робити. На тюлі бички висіли, як гірлянди. Завели тварин, великих собак , без мого дозволу. Всі стіни були чорні. Компенсацію не заплатили, сперечатися з ними немає сенсу, вони зразу кажуть, що не розуміють . Наглі, брехливі. тут багато бруду на українців виливають, що погані, але українці, в порівнянні з ними, ангели. Я не расистка, але з арабами справи б більше не мала.
Аналогично, был негативный опыт общения с арабами по сдаче квартиры. Наглые, врут постоянно, думают что им кто-то должен постоянно и что они пупы Земли.
Апофиозная• 18 августа 2021
Ответ дляМуркамурковна
Всі дуже чемні, ви шо
Ну я против обобщений. Все мы разные, думаю, так же, как и они.