Машка-замарашка• 20 августа 2021
Расскажите куда дети поступили, довольны ли?
Хорошо ли сдали ЗНО, как и ожидали? Пошли на бюджет или контракт? Специальность выбрали ту, которую и планировали или в процессе поступления изменили?
Я_поехала• 20 августа 2021
Дочка поступила на бюджет по квоте 1, но в итоге и по ЗНО прошла бы, средний балл 188. Специальность - дизайн
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 августа 2021
ЗНО просто блискуче, бюджет Могилянка, нас, батьків, вибір не радує, але будемо сподіватися, що діти краще відчувають, до чого в них душа лежить, і зможуть стати успішними в обраній сфері.
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляЯ_поехала
Поздравляю! Хороший балл. Дизайн чего, квартир? Это КНУБА или не в Киеве?
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Молодец, тем более бюджет! Могилянку хвалят. Почему не радует?
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНе умею мерить
Нормально вийшло, КПІ менеджмент на ФММ, бюджет.
Отлично! Туда и хотели? Почему именно в КПИ?
Не умею мерить• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Тому що КПІ :))) Там на ФММ молоді викладачі, сучасні, менеджмент популярний серед молоді, високий конкурс.
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНе умею мерить
Очно будут? Уже известно?
ГЛЮкоза• 20 августа 2021
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Политология?))
Я_поехала• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Харьков. Нет, графический дизайн.
Не умею мерить• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Очно будут? Уже известно?
Зараз буде дистанційно, вже повідомили, і там написано - кожного місяця до 20го будуть повідомляти, очно чи дистанційно.
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляЯ_поехала
Харьков. Нет, графический дизайн.
Отлично! Другие варианты были?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
ТОму що вчився в матем. ліцеї, займав призові місця на олімпіадах з математики, готував до ЗНО своїх друзів з математики, а вступив на гуманітарну спеціальність. Отак буває... По-перше, це не логічно, по-друге, гуманітарні сфери у нас і так переповнені кадрами, важче заробляти і конкурувати з іншими. Каже: сьогодні зустрів свого ліцейного вчителя з математики, так той за голову схопився, коли почув, куди син вступив...
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНе умею мерить
И семинары тоже дистанционно?
Не умею мерить• 20 августа 2021
у 1го курса все дистанційно, у інших - практика очно, лекції дистант, так написано.
Накрыло-не отпускает• 20 августа 2021
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А куда хотели Вы и куда пошел ребенок?
Я_поехала• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Отлично! Другие варианты были?
В принципе нет, дочка. много лет в этом направлении продвигалась: художественная школа, потом художественный лицей. Но варианты Вузов, конечно, были
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
И семинары тоже дистанционно?
Спершу буде начитка лекцій, потім по ситуації, ніхто не загадує надовго...
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А куда поступил? Вы против были? Не послушался? Может, за компанию с кем то пошел?
Накрыло-не отпускает• 20 августа 2021
Ответ дляНе умею мерить
Поздравляю!
У меня дочь,в этом году получила бакалавра:КПИ,ФММ, бюджет
Сейчас поступила на магистратуру в другой ВУЗ на маркетинг
Накрыло-не отпускает• 20 августа 2021
Ответ дляНе умею мерить
Подтверждаю
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНе умею мерить
А как же познакомиться, студенческая жизнь? Что это они так, еще же пока зеленая зона.
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляЯ_поехала
Творческий конкурс был?
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Поздравляю!
В какой поступила? В магистратуру вообще есть бюджетные места?
Хи хи, ну ну• 20 августа 2021
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я вас розумію, як батьків.... і вчителя математики теж....
На вибір сина ви намагалися вплинути, пояснити, що для нього - це даааалеко не кращий варіант?....
Після матем.ліцею набагато ширші можливості і перспективи у подальшому навчанні і майбутній роботі, де набуті знання і чудове логічне та аналітичне мислення знадобиться. А це, як ви розумієте, зовсім інші зарплати.
На кілька порядків вищі.
Імхо
На кілька порядків вищі.
Імхо
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Подтверждаю
У Вас там ребенок? Нравится?
Накрыло-не отпускает• 20 августа 2021
Ответ дляМашка-замарашка
КНЕУ, маркетинг.Там более профессиональная магистратура этого направления.
Хи хи, ну ну• 20 августа 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Поздравляю!
Почему не в КПИ?
Машка-замарашка
• 20 августа 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
А сейчас вроде можно перекрестное поступление не на свою специальность. На сколько сильно можно не на свою?)