Mio Chio• 20 августа 2021

Адекватна ціна фотозйомки хрестин. Київ.

Родичі хрестять дитинку днями, думаю може подарувати їм фотозйомку? Проте уявлення не маю, які середні адекватні ціни (розпіарених фотографів відкилаємо)
Вдячна буду і за ціну і за контакт, якщо що))
Просто Филя• 20 августа 2021
У меня семейным фотографом такой стал. Тут еще зависит от того сколько локаций. Только церковь, или еще кафе. Наш берет 1000 грн час 2 часа для нас оптимально. Могу советовать
автор Mio Chio • 20 августа 2021
Там спонтанні хрестини і кафе навіть не орендували. Просто на пам´ять сам процес хрещення і фото біля церкви.
автор Mio Chio • 20 августа 2021
Ответ дляПросто Филя
Можна контакти в особисті?
Самохвалова• 23 августа 2021
А что значит адекватная? Адекватная для кого, вас или фотографа?
Давайте считать.
Вложения в технику 2 тыс. долл минимум.
Сайт 2-5 тыс. в год.
Реклама 1000 грн/мес.

Максимальное количество съемок в месяц, чтобы не помереть потом за обработкой - 15.
Минус налоги.

Так какая адекватная цена за съемку, чтобы с вами работал зрелый специалист, а не студентка, которуй родители купили технику и содержат?
автор Mio Chio • 23 августа 2021
Ответ дляСамохвалова
Давайте считать.
Вложения в технику 2 тыс. долл минимум.
Сайт 2-5 тыс. в год.
Реклама 1000 грн/мес.

Минус налоги.

Алекватна - це серебньостатистична, на сьогодні. За годинку зйомки. Забераємо найнижчу ціну, і найвижчу також
Я прекрасно знаю з чого складається життя фотографа. Так от фото хрестин - це так, халтурка. Заробляють в основному на весіллях і більш маштабних дійствах.
Ну і пардрньтє, собівартісиь техніки кожен місяць треба відбивати?
Самохвалова• 25 августа 2021
Ответ дляMio Chio
Далеко не все снимают свадьбы. Есть семейные фотографы, которые снимают семейные съемки, дни рождения, крещения и т.д. Моя близкая подруга фотограф, и она не берет свадьбы, т.к. нет здоровья по 12 часов скакать с камерой без передышки, да возможности нет отлучаться на все выходные из дома.
Трудозатраты на съемку крещения - 1 день. Вы считаете, это ’халтурка’?
Самохвалова• 25 августа 2021
Ответ дляMio Chio
То, что вы описываете, это не адекватная цена, а средняя.
Адекватная - это цена, которая позволяет зрелому, состоявшемуся специалисту достойно обеспечивать семью, откладывать на больничные, отпуска и т.д.
10 съемок в месяц это хорошо, 15 - реально, но очень тяжело. Подумайте и ответьте себе честно, какая цена съемки адекватная, чтобы это была работа, а не благотворительность?
автор Mio Chio • 26 августа 2021
Ні, Ви дуже помиляєтесь. Те що я описую - це як аз сама адекватна ціна! Я не просила дати мені контакти ДЕШЕВОГО фотографа. Просто не ТОПового, а з класичним прайсом по місту. Ну а з приводу забезпечення сім’ї і відпусток: це їх вибір стати фотограом. Більшість фотографів - це аматори. В кращому разі курси закінчили. І далеко не кожен має вищу оствіту. Я не вважаю, що ця професія прям настільки високоваліфікована та важка і фотографи повині ввжати свою працю чимось особливим.
ПС: коли у ФБ в групі мікрорайону попросили толкового електрика, люли скинули аж 2 контакти. А коли спитатли про контакти візуалізатора - то скинули більше 20 (!) і ті прибігали дякувати за рекомендацію, щоб виграти цей мега-тендр . Стало відверто і смішно і сумно. Тепер хороша оплата плавно уходить в інші сфери, з яких в свій час всі тікали. Знайомі не можуть знайти добротного ексаваторщика, з зп 25000 грн., бо всі хочуть бути фтографами, візуалізаторами і ITшниками. А ринок сам себе відкорегує