Дівчата, плануємо місце де буде мийка на кухні.
Плануємо острів і навпроти кухня. Як зручно розташувати мийку, плиту, духовку, посудомийку, мікрохвильовку. Грошей на дизайнера немає(((. А рішення треба на вже ( принаймі те що стосується води і каналізаціі. Довжина 2-2,50.
Є приблизний план від забудовника, але рішення все одно за нами
Ps . Перше наше житло- трохи все спонтанно. Ми абсолютно зелені, тому прошу не судити строго
Ирина К.Л.• 31 августа 2021
На фото ничего не видно. Я бы в острове не делала ни плиту ни мойку. Как представлю эти брызги вокруг. Так фартук протёр и красота. А вокруг острова не представляю даже честно говоря. Но многие делают и им ок, так что ориентируйтесь на свой вкус и свои потребности. Кто-то может кроме бутеров и кофе ничего не готовит, а у кого-то борщи с котлетами ежедневно.
Ответ дляИрина К.Л.
Плита запроектована в острові- канал вентиляції поряд