Вся в кредитах• 04 сентября 2021

Почечная недостаточность у котов

Девочки у кого у кота или кошки Почечная недостаточность?
Что посоветуете для лечения?
автор Вся в кредитах • 05 сентября 2021
Вот что указано,посмотрите пожалуйста
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября 2021
Ответ дляВся в кредитах
Скажите а вет прописал и CHITOFOS и Ипакитине,смотрю они аналоги.Сейчас прочитала только
Еще Ренальцин есть,что из них действеннее
Це все аналоги, Іпактине (Росія) Ренальцин (Україна), Chitofos (Польща), в останнього найкращий склад і менше побічних, а діюча речовина одна: хітозан
автор Вся в кредитах • 05 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вот лучше фото
автор Вся в кредитах • 05 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Посмотрите ,потому что чувствую что можно лучше лечить
автор Вся в кредитах • 05 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Очень благодарна ,что Вы не безразличны
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября 2021
Ответ дляВся в кредитах
Вот лучше фото
Кота на жаль, я не бачила, тому і лікування назначати не можу, боюсь нашкодити, якщо є можливість, то проконсультуйтесь очно в іншого лікаря. Ниркова недостатність це хвороба, при якій важливі всі деталі, потрібно бачити стан сітчатки ока, еластичність шкіри і т. д. Я б деякі препарати добавила, а деякі б забрала на період ремісії. І поки це все в гострій стадії, потрібно шукати причину, а для цього і тиск міряти бажано і узд, головне витягнути зараз кота і не дати перейти в хронічну стадію
автор Вся в кредитах • 05 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я живу сейчас в небольшом городе,это самая лучшая клиника.
Везьти в большой город не вариант,это опять стресс
Напишите пожалуйста что все таки добавили бы и убрали,очень вас прошу
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября 2021
Ответ дляВся в кредитах
Кантарен допомагає не всім, його прийом бажано відстежувати аналізами, щоб не пропустити нічого (але він не поганий), просто дивитися чи коту дійсно стає краще, а так в назначеннях є і відновлення водного балансу і калій і дієта. УЗД я б зробила, подивитися чи немає змін структури нирок і контроль тиску, бо кіт вже не молодий. Виключити анемію або якщо вона є, то відразу лікувати. І подивитися на сітчатку ока, щоб від тиску, якщо він є, не сталося крововиливу
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября 2021
Ответ дляВся в кредитах
Я подумала, там дуже неоднозначна ситуація з нирками, боюсь, щоб це не було із-за попередніх антибіотиків, тоді все лікування має бути направлене на те, щоб вивести токсини. Ви тему не закрывайте, вранці напишу телефон лікаря, який спеціалізується на мкб і хпн, він безкоштовно проконсультує, він добрий.
Наивная Хо• 05 сентября 2021
В фейсбуке есть группа котикам с хпн там много информации и можно задать вопросы https://www.facebook.com/groups/358591355367719/?h...
Обязательно следите за стулом, должен ходить по большому каждый день, чтоб не увиличивалась интоксикация- это очень важно! Пусть котик поправляется
Редиска Я• 05 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мій кіт з нирковою недостатністю став сліпим. Це від хвороби?
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября 2021
Ответ дляРедиска Я
це від підвищення артеріального тиску, яке спровокувала хвороба
автор katy05 • 05 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Доброе утро .Телефон врача напишите ? Я открылась можно пожалуйста в личку
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября 2021
Ответ дляkaty05
написала
Редиска Я• 06 сентября 2021
Ответ дляПоЗиТиВнАя
ого