Регионщица• 07 сентября 2021
Алименты
БМ не платит алименты, выплачивает, когда едев в Польшу на работу. Устала, хочу сегодня написать заявление, чтобы пошел на общественные работы. Кто писал заявление? Куда писать, как писать, что для этого надо?
Просто каралева• 08 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
Ему она та заграница и не нужна.
моему понадобилась через 13 лет... и продал какую то недвигу выплатил все включая штраф ждите.
Просто каралева• 08 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
В Польшу он ездит раз в 5 лет на работу, карточки ему не нудны, недвижемости у него нет.
недвижимости у моего небыло, все на сестре , пришлось ей продат то, что《его》
Просто каралева• 08 сентября 2021
Ответ дляГрабля
НУ як спілкувались... Вона іноді дзнонила, на день народження сина поздоровляла. Потім коли в нього з’явився свій телефон вона вже йому дзвонила. Не часто, але 2-3 рази на рік завжди, а син знав, що в нього є ще одна бабуся. Я купувала їй подарунок на 8 березня і ДН, підвозила сина, а він поздоровляв її. Коли став дорослим, то так ця традиція і залишилась...
на жаль, я такого ставлення не розумію《аби було》, це принизливо для мене і вважаю, що для сина мого.
коли малесенький, то треба лиш мамі, а коли дорослий і вже є ким гордитися(у всіх онуки і ось в мене є, бо 《шо люди скажуть》), то: ой... онучку.... який ти дорослий, на тата схожий ... ага а як мама сама тяглася то це нікого не хвилювало...
я не дозволила спілкування, вірніше сказала: я пояснювати нічого не буду, самі поясните чому 14 , 5 років його знати не хотіли. сину моєму 15 років
Грабля• 08 сентября 2021
Ответ дляПросто каралева
Вона нещасна, бідна жінка і це хоч якась радість в її житті. Для мого сина не проблема подарувати їй пральну машину. Для неї це велика подія. ЇЇ син давно навіть з днем народження не поздоровляв... В мені теж борються різні почуття... Але мене більш хвилює, що почав приставати’батько’, Сину ще вже набридло. І може він раніше не звертав ували, коли я іноді розповідала, про його жлобство, то тепер він сам побачив... Наприклад, попросив відвезти його до лікаря (наче такий немічний, що не може на громадському транспорті доїхати!) Приїхали, син чекає в машині, він виходить від лікаря, дає йому рецепт і говорить ’ купи по списку, а я піду ще треба...’ Син купив, він прийшов сів в машину, даже не запитав, скільки коштує... Я говорю ’ну що я можу сказати..тепер це буде твій обов’язок його лікувати. скоро продукти будеш купувати’. Виявилось, що з продуктами він також таку схему випробував... В мене син не простий і не тюхтій і на його маніпуляції вестись більш не буде. І це точно, я його знаю...
Регионщица
• 08 сентября 2021
Ответ дляГрабля
Так, а ваш Бм как-то брал учасьие в жизни ребенка или с разводрм забил на сына?
Грабля• 08 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
Зовсім ніякого. Я на аліменти не подавала. Ніколи не дзвонив. От як розлучились і все. Дуже мріяв, що я пропаду в безгрошів’ї. Хоч я нормально заробляла. Через 3 роки я вийшла заміж за хорошого чоловіка. Не можу сказати, що він став батьком мойому сину, але хорошим другом так. Він багато для його зробив. В чоловіка теж є син від першого шлюбу. Але в них хороші відносини і з сином і з бувшою дружиною. І наші діти добре між собою спілкуються, навіть віпочивати їздять разом...
Регионщица
• 08 сентября 2021
Ответ дляГрабля
Але це заслуга і ваша і тої дружини. Ну щось мені підсказує, що у вашого БМ нічого не склалося в житті, поведінка типічної жертви.
Я чому запитую, мій також все кричав, що ми подохнемо без нього, при цьосу я все життя забезпечуіала всю сім´ю.
І зараз ми вже і квартрри покупували і авто і відпочинок і т.д а він ще глибше на дно впав ніж був.
Грабля• 08 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
Ви правильно зрозуміли. Він і був жлобом, а зараз це взагалі... Він вже рік дістає сина. Я не витримала і вирішила зустрітись з дружиною. Організувала зустріч в кафе. Вона прийшла з сином, років 15. Вдягнуті дуже скромно, все чисте, але якесь поношене. Я думала через неї вплинути на БЧ. Але вона розповіла, що він на сім’ю взагалі нічого не дає. Вона і комунальні платить і продукти за свій рахунок купує. На сина нічого взагалі! У хлопчика дуже велика косоокість, необхідна операція, а вона не може ніяк назбирати. Не знаю як правильно поступити, може дати грошей...Але боюсь що тоді від них не відчеплюсь...Сину про зустріч нічого не говорила, він дуже не любить коли я лізу в його справи...
Регионщица
• 08 сентября 2021
Ответ дляГрабля
Це нова його дружина? І син спільний? Жах якийсь, то ще дружига в нього нормальна погодилася на зустріч. Що ж вона в ньому знайшла. А дістає сина чому? Що хоче?
Грабля• 08 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
Вона нормальна. Вона з села, квартира бувшого, куди їй діватись. Працює десь на складах оператором. Але ж їй дуже важко за все платити. Син спільний. Жалко дитину. Поговорю з чоловіком, щоб дати грошей на операцію. Сину думаю не буду говорити.Я гроші дам та і по всьому, а якщо син, то будуть постійно до нього звертатись...Не знаю, як правильно поступити. Та і бувша свекруха і словом не обмовилась, що в дитини такі пробеми...
Регионщица
• 08 сентября 2021
Ответ дляГрабля
Так а чому раптом БМ згадав сина, яким не цікавився все життя?
Грабля• 08 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
ну як же. Дізнався від мами. що в сина все добре. Є своя квартира. Ми з чоловіком купили. Машина хороша, сам купив, в професійному плані все дуже добре, хорошо заробляє, То чому ж тепер не згадати, що є син, який може допогти матеріально. Тільки син і не збирається вже, йому дуже неприємно таке відношення... Добре що сам зробив висновки...
Просто каралева• 09 сентября 2021
Ответ дляГрабля
дивно, що син взагалі якось на біологічного тата відреагував, наче ж розумна самодостатня людина.
надіюся зведе стосунки з ним на нуль. 《какой привет - такой ответ》. скажіть синові прямо, що Вам не приємні ці стосунки, що вони як зрада для Вас.
В мене бувща свекруха колись хотіла спілкуватися з моєю мамою(може і з біологічн.батько сина хотів), мама видно, що хотіла похвалитися , що внук як у маслі, то я так і сказала: якщо Вам я ще дочка, то таке спілкування, зрада мене, припинити безпідставне, без користі . мама зрозуміла , що,《ложка хороша к обеду》. кажу: я навіть не маю, що пробачати тим людям, що покинули тоді маленького безпорадного хлопчика без уваги, то був іх вибір, а тепер це мій вибір.
Грабля• 09 сентября 2021
Ответ дляПросто каралева
Син з цікавості хотів побачити свого біологічного батька. Я не знаю які в нього були відчуття. Перша зустріч була в кафе. Посиділи поговорили ні про що. Він попросив вибачення, що стільки часу його не було в житті сина і хотів би хоч іноді зізвонюватись. Десь через неділю подзвонив, щоб син якшо може відвіз його в лікарню. Син думав, що він захворів і не зміг відмовити... Мій чоловік з ним трішки говорив, як спілкування. Він сказав, що в серці пусто, як з чужою людиною... Не знаю, що син ждав від цієї зустрічі...
Барышня кисельная!• 09 сентября 2021
Ответ дляПросто каралева
луше автор узнвйте по поводу пени или штрафа при неуплате, пусть сумму штрафа (до 50%)исполнитель не забывает включать в сумму долга, только не помню при каких условиях начисляется пеня, какая должга быть просрочка по времени
Год
Регионщица
• 10 сентября 2021
Ответ дляПросто каралева
Яка ви молодець!
Як у вас і дітей життя склалося? Як діти до цього всього віднкслися? Чи допомагав біологічний батько?
Регионщица
• 10 сентября 2021
Ответ дляГрабля
Так, він все життя його не бачив, які можуть бути відчуття. Надіюся ваш син не страждав від відсутності біологічного тата.
Я так розусію, що ви були ініціатором розлучення?
Тому що мій також не горить бажанням спілкуватися, все кричить, що це я подала на розлучення, а він не хотів.
Просто каралева• 10 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
Яка ви молодець!
та добре склалося (зараз навчається в льотному коледжі через.два роки матиме шанс отримати льотну освіту), чого воно має бути по іншому. ми те є, що ми робимо. людей по діях оцінюю, а не по емоціях.
Грабля• 10 сентября 2021
Ответ дляРегионщица
Ініціатором розлучення була я. Але привів до цього БЧ своєю поведінкою і відношення до сім’ї. Останньою каплею було те , що я з сином потрапила до лікарні. Він нас як завіз, так і не з’являвся. Телефон поза зоною. Вже нас виписали, я збирала речі, чекала виписку і раптом побачила його... Не стала виясняти там відносини, ми поїхали...я ще не зовсім все розставила в своїй голові...Коли приїхали, зайшли в квартиру, відкрила холодильник...там стояли судочки,баночки...Це моя мама передавала для нас в лікарню...а він складував.. Я тільки і сказала, що зараз ні говорити ні бачити його не хочу. Через 2 дні я переїхала до мами. Нічого йому не говорила...він був на роботі... На аліменти не подавала, тому що тема грошей для нього завжди була болісною. В основному він говорив ’в мене немає’... Як і зараз не має для теперішньої дружини та сина, якому вже давно потрібно було зробити операцію.
Просто каралева• 10 сентября 2021
Ответ дляГрабля
дивно , подібна причина розлучення до речі.
синові 1 міс, кладуть в стаціонар в Київ НДІ ПАГ окремий бокс, виписали нас через місяці (складне лікування, ймовірність інвалідності)і в тому, хто мав мене підтримати я підтримки не отримала: якісь борги великі виплили, плітки, як з цепу зірвався, ще він трошки пожив зі мною у квартирі, але ранком 5 грудня 2006 року , його речі були за дверима квартири, про те, що змінені замки він не знав, а змінила я замки ще влітку(!), приходив, я з малим завжди була вдома, йшов, я порводжала, зачиняла двері...таке в мене було 《чорне сонце》, а не літо.
підтримку знайшла в чужих людей, за що ім вдячна, навіть рідні мене не рлзуміли, так як я лишилася з хворою дитиною, все боялися, що мені треба буде фін.підтримка, відверталися... але я зайнялася підробітками (відштовхнулася від дна і виплила), потім вийшла заміж вдруге вже робила все так як вважала за потрібне саме Я, ні з ким не радилася, нікого не слухала, знала одне: коли мамі буде добре, то буде добре і дитині.
Доставучая• 16 сентября 2021
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вам нужны деньги,материальная помощь для ребенка?Или все таки хотите отомстить и нагадить мужу?
А то складывается об этой ситуации именно такое мнение.А о вас что вы мстительная *****.
согласна, жлобихи с непонятной одержимостью пытаются содрать хоть какую-то копейку,а прикрываются детьми,фу