Кукусикиииииии• 11 сентября 2021
ПриватБанк, підписки
Підкажіть, будь ласка, чи є можливість в Приват24 подивитися, які в мене підписки. Прийшло повідомлення, що з рахунку не зняло 13$ за браком грошей на цій карті. Знаю, що в моно можна подивитися, до яких сервісів підключена карта.
Надежда наш компас• 11 сентября 2021
Вроде нет такого.
А в самой выписке по этой транзакции может быть указано, кто запрашивал эту сумму.
Кукусикиииииии
• 11 сентября 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Вроде нет такого.
Нет.