Иванка Бур• 14 сентября 2021
А я з хвастом, можна?
До сніданку
всегдаДаДа• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
Та я теж помітила, що не любить більшість.
Они просто авокадо едят, чтобы элитно и как в Инстаграме))) Авокадо недорогой, конечно, но тут дело в моде.
Грабля• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
Не скажу, купила 40 корінців, в кінці жовтня, посадила, всі вижили, сказали живучий невибагливий сорт, буде з травня і до морозів, поки все правда, олин корінець хтось влітку під´їв, а так все ок.
Шкода, що не знаєте. Смачного!
Хлопаю ресницами• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
Та може і вони свою точать. Я здивована - зараз така смачна і велика, і так багато нав´язалося, влітку такого не було. Вже майже п´ять місяців щодня є ягода.
Подскажите, какой сорт садите, чтобы сейчас кушать?
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляЗяблик протестант
Молодцы) а для меня и детей это ужас. Не любим это огородное дело, хоть и участок 35 соток, мне легче пойти и купить, чем копаться в земле
Ну ми витратили 3 хвилини, щоб зібрати і арсени 3 голини, щоб посадити і більше ніякого копання, але я його люблю. В мене ще перець, помідори, огірки, зелень, баклажани - це кайф, хочеш салат - вийшов, зірвав все і готово
ЛюблюДевчонок• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
супер) аж слюни потекли. Хочу свой дом и клубнику
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляГрабля
Шкода, що не знаєте. Смачного!
Дякую, якщо дізнаюсь, створю тему
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Не знаю, на жаль.
Мочалкин блюз• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
Ага!
А САПАТЬ бурьяны?????
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляМочалкин блюз
Ага!
А САПАТЬ бурьяны?????
Агроволокно, які бур´яни, вирвала пару кущиків раз в декілька тижнів , 5 хвилин часу.
Проработник• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
Ну кожному своє, я тнж більше черешню люблю, але вже немає. А діти - полуницю, малину, те в саджали.
А коли треба садити полуницю? В мене на дачі вже вона якось виродилась.
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляПроработник
Років через 4 потрібно міняти, в мене є звичайна, яку ррків 10 ніхто не чіпав, густа, ягід багатенько, смачні, але дрібні, рука не піднімається корчувати, аое треба. Вже пора саджати, я в другіц половині жовтня саджала, то хвилювалась, щоб до морозів вкорінилась, мені ще з розсадою дали добриво для вкорінення, я все зробила як сказали.
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляТут как тут
Красота! Приятного вам аппетита )
Дякую.
Та легко!• 14 сентября 2021
Ответ дляникогда такого не было
А это мои завтрак, обед и ужин
👍
И мой
Могу есть целый день
И ничего больше не хочется
И мой
Могу есть целый день
И ничего больше не хочется
Виниловая пластинка• 14 сентября 2021
Ответ дляТётя Хрюша
заточила схомячила втоптала
Ауу вы нормально можете объясняться
Латиницей?
Шальная коклетка• 14 сентября 2021
Ответ дляДама с заначкой
К чаю
Че за печальные персонажи?
и почему на них к чаю нужно смотреть?
Дама с заначкой• 14 сентября 2021
Ответ дляШальная коклетка
Че за печальные персонажи?
и почему на них к чаю нужно смотреть?
Не то фото отправила
Иванка Бур
• 14 сентября 2021
Ответ дляДама с заначкой
Не то фото отправила
Так давайте вже те, заінтригували
Та легко!• 14 сентября 2021
Ответ дляДама с заначкой
Не то фото отправила
Это мой страх
Отправить личные фото
Само_достаточная• 14 сентября 2021
Ответ дляТётя Хрюша
заточила схомячила втоптала
Ауу вы нормально можете объясняться
+++. Так неприятно режут слух эти словечки. Еще вкусняшка,нямка. Мне до оскомины.
Виниловая пластинка• 14 сентября 2021
Ответ дляДама с заначкой
К чаю
О, наконец-то обычные люди на советчице!
Само_достаточная• 14 сентября 2021
Ответ дляЗяблик протестант
Это всем легче сделать. Но когда у тебя дети и ты знаешь,чем обрабатывают эту клубнику и малину-то приходится не лениться и выращивать свое...
Раз одела не бу• 14 сентября 2021
Ответ дляникогда такого не было
А это мои завтрак, обед и ужин
Отличное меню!!!
Лорка-хлорка• 14 сентября 2021
Ответ дляИванка Бур
А ми завтра ще назбираємо
Я аж аромат учуяла от фото))) Приятного вам и детям!