Попижёновна• 14 сентября 2021
Оригинальная техника Apple
В каких онлайн магазинах, кроме розетки, цитруса, алло, фокстрота и тд можно купить оригинальную технику эппл? В этих магазинах обычно завышенная цена, во многих других вижу что эта же техника иногда стоит дешевле на пару тысяч. Но не уверена оригинал ли там. Где купить оригинал, и по адекватной цене?
Сфера влияния• 14 сентября 2021
На тих сайтах ціна нижче, якщо ви відразу платите готівкою або техніка оригінал, але сіра, тобто без гарантії, бо контрабанда
Печальки.нет• 14 сентября 2021
Автор, оригинальная и по белому привезённая продукция Эппл везде стоит одинаковоч
Петя-петушок• 14 сентября 2021
Не існує еплівських підробок на ІОС,
Всі підробки на андроїді!!!
І чого ті аблучники такі зашугані люди.... менше слухайте тих торгашів ’’оригіналами’’ і буде вам щастя
Ви ще скажіть що в гамериканські айхвони вірите?
Всі підробки на андроїді!!!
Попижёновна
• 14 сентября 2021
Ответ дляПетя-петушок
Не існує еплівських підробок на ІОС,
Всі підробки на андроїді!!!
Интересуюсь эирподсами, их сплошь и рядом подделывают
Петя-петушок• 15 сентября 2021
Ответ дляПопижёновна
Аксесуари то трудно... і оригінал коштує дохіра... бо то епл
Тому якщо хочите оригінал то готуйте мішок грошей, або купляйте брендові аналоги які не є гіші
Свого часу в мене тіпа модний київський магазин то еплі купляв кубіки по 13грн а продавав по 120 (при курсі 8) і казав що якісні і клієнти дуже задоволені, я в мене їх по 20грн не дуже брали