Пурген• 17 сентября 2021

Коронавак і виїзд закордон

Цікавить, чи з коронаваком можливо буде виїхати в Польщу, Єгипет і Турцію? Якщо вакцинуватись ним, то потім Пфайзером і Модерною не вакцинують? Лише ним знову?
Ищу-брожу• 17 сентября 2021
После Коронавака только Коронавак

Акукарача• 17 сентября 2021
читайте, какие вакцины признают перечисленные Вами страны.
Все будет, но потом• 17 сентября 2021
В Египет подходит Коронавак
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2021
Ответ дляВсе будет, но потом
В Египет подходит Коронавак
Турция тоже, они сами его колют
УжеВотДа• 17 сентября 2021
Читайте про конкретні країни. І ще важливо, Ви як турист чи надовго? Якщо турист, то простіше, а от надовго - тут може бути засада. До прикладу, Греція дозволила навіть Супутник для туризму, а от для навчання і роботи його не затверджено.
Olgagurova• 17 сентября 2021
Да другая на подходит