Мира всем• 25 сентября 2021

Який одяг потрібен для дитини від народження до 6міс

Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, з власного досвіду.
Дитинка має народитися в середині-наприкінці листопада.
Які речі їй потрібно підготувати? У що одягнути на виписку?
Я так розумію:
Бодіки, штанці, чоловічки(трикотаж, фліс) - розмір 56,62,68 або 0-3, 3-6 міс і т.д по кілька штук.
Шапочки тоненькі, шкарпеточки.
А ось далі заплуталась:(
Потрібен якийсь теплий зимовий комбінезон на виписку і далі для прогулянок. Який розмір краще брати? Чи, можливо краще конверт? Але що тоді одягати під нього?
Допоможіть, будь-ласка, розібратись.
Дуже вдячна!
Бесстыдница• 25 сентября 2021
Мені зручні були чоловічки, в пологовий 56 розмір, вдома 62 і 68 розмір, найменший розмір беріть небагато, шт 5 вистачить з головою. Для прогулянки на вулиці в мене був велюровий чоловічок або спальник, на малечу надягала бавовняний чоловічок, і дивлячись по погоді зимовий комбез, там де ніжки разом можна робити, а в морози на бавовняний чоловічок велюровий спальник і зимовий комбез. В мене 2 зимових дітей було.

автор Мира всем • 25 сентября 2021
Ответ дляБесстыдница
Дякую дуже! А якщо в зимовому комбінезоні ніжки окремо - це дуже не зручно буде? І якого потрібно розміру?
Бесстыдница• 25 сентября 2021
Ответ дляМира всем
Розмір я брала 0-3, бо в мене січневий і лютневий малюки, а в Вашому випадку брала б відразу 3-6 міс, діти ростуть швидко. З окремими ніжками багато зайвих рухів треба зробити. Діти в переважній більшості оці всі одягання/роздягання не люблять.
автор Мира всем • 25 сентября 2021
Ответ дляБесстыдница
Дякую Вам щиро!
ТаЕщеОптимистка• 25 сентября 2021
Чоловічки, бодіки , цього йде багато, шапочки, шкарпетки майже не потрібні. Для прогулянок демі і зимовий комнезам, шапка
Бесстыдница• 25 сентября 2021
Ответ дляМира всем
Дякую Вам щиро!
Немає за що, легких Вам пологів і гарненького здорового малюка
Бойцовская• 25 сентября 2021
Мій перший син народився вагою 4200 і ріст 58 см, тож ніякі 56 розмір не потрібен був. Навіть носочки для новонароджених йому давили в ніжки, а шапочки найменші на пів голови.. Тож живіться на ріст свій і чоловіка, щоб розуміти хоч примірно яка народиться дитина.

Бесстыдница• 25 сентября 2021
Ответ дляБойцовская
В мене теж такий був, чоловічок ще натягнули, а шапочка лише на одне вухо налазила. Але чоловік у мене 175см в прижку, я теж невисока. І син теж невисокий, незважаючи на те, що крупним народився.
МашМааш• 25 сентября 2021
Шапочек и носочков буквально по 2-3 штучки (они почти не пачкаются, а малыш быстро вырастет)
Комбинезон зимний лучше конвертом, без ножек (или трансформер)
Одежду я бы брала почти всю сразу 62 (у меня в 56 буквально неделю был реьенок). Но смотрите по прогнозам на УЗИ, если маленький ребенок ожидается, то можно и побольше 56ого
Ещё в плане одежды: как по мне лучше бодики с длинным рукавом и штанишки, а не человечки (в них сложнее менять памперсы и быстрее из них выростают детки)
А ещё бодики оптимально такие, чтобы ручки закрывались (потому что в царапках смысла нет, снимает их малыш)