Клин_Кляйн• 30 сентября 2021
Школа Перша Ластівка
Добрый день,кто-нибудь знает эту школу на Оболони,друзья друзей очень нахваливают,вот думаю рассмотреть ее,но там программа Интелект,а ребёнку полных 7 не будет в сентябре
Инфотуфелька• 30 сентября 2021
До чого тут вік? Дитина, йдучи до Інтелекту, має досить гарно читати. Букв Інтелект не вивчає. Можна в і 5 р читати, і в 7 не читати. Дивіться по своїй дитині.
Клин_Кляйн
• 30 сентября 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Дело не только в чтении,если в НУШ спокойно в 6 можно,то Интеллект, совершенно другой объём информации,что для шестилетки будет сложно
Айболитная• 30 сентября 2021
Ответ дляКлин_Кляйн
Так вы сами ответили на свой вопрос.
Инфотуфелька• 30 сентября 2021
Ответ дляКлин_Кляйн
Так у чому ж тоді справа, якщо не в читанні? Читання якраз і потрібне для опрацювання більшого об´єму інформації. Тому здорова читаюча дитина зможе ’подужати’ Інтелект, а здорова нечитаюча піде вчити букви в НУШ.