Янка-угомонись• 04 октября 2021

Хто займається спортом тільки вдома, де немає місця взагалі, поділіться досвідом

Усім привіт! Хочу почути ваші думки та досвід, щоб змотивуватися займатися спортом тільки вдома. Немає можливості відвідувати тренерів і зали, та й в селі, де я живу, нема такої багатої інфраструктури. Але є одне але: вдома немає місця, квартира дуже маленька, навіть розмах рук при зарядці толком зробити неможливо, грубо кажучи :D Поділіться досвідом, при повній відсутності місця, ви змогли займатися спортом вдома і досягти нормальних результатів? Ви займалися за якимись відео чи просто самі? Як часто займалися і чи вдавалось витримувати потрібний графік?
Петя-петушок• 04 октября 2021
Спортивні майданчики може розгляньте як варіант

автор Янка-угомонись • 04 октября 2021
Ответ дляПетя-петушок
Не знаю, як на них займатись, досвіду нема. А для преса то там зазвичай дуже брудно, люди ногами топчуться. краще вже вдома.
Сладкий лимончик• 04 октября 2021
если Вы в селе живете, то может во дворе делать упражнения? бег вообще без проблем должен быть, для остального можно каремат или любую подстилку постелить, термобелье надеть
автор Янка-угомонись • 04 октября 2021
Ответ дляСладкий лимончик
Не завжди зручно, тому що мала дитина, вона мені на вулиці точно не дасть таке робити. А вдома хоч якось можна. та й у нас немає місця насправді на вулиці такого поблизу.
Не жена• 04 октября 2021
Я занимаюсь в дверном проеме
ПоЗиТиВнАя• 04 октября 2021
Купите резину. Только длинную. Много упражнений и места не надо. Или пересмотреть пространство повыкидывайте не нужное