А Я Самая Самая• 09 октября 2021
Куди заїхати і що цікавого подиіитись по дорозі зТернополя в Київ?
Пів дня.
И.О. человека• 09 октября 2021
Замок в самом Дубно, но если есть дети то зоопарк в Ровно. Недавно были, то наш Киевский зоопарк отстой.
А Я Самая Самая
• 09 октября 2021
Ответ дляИ.О. человека
Смотря какой дорогой ехать будете
Можемо корегувати
А Я Самая Самая
• 09 октября 2021
Ответ дляИ.О. человека
Дякую, загуглю.
ФсеСама• 09 октября 2021
По верхньому шляху ми заїжджали в Тараканівський форт, Збаразький замок, Дубненський замок. Нижнім шляхом заїжджали в Меджибізьку фортецю, Бердичів, Хмільник. Але ми без дітей. Цікавила архітектура, палаци, храми.
А Я Самая Самая
• 09 октября 2021
Ответ дляФсеСама
Дякую, погуглю, вперше чую такі назви, крім Збаража.
Если через Хмельницкий ехать, можно заехать в Меджибож. Если через Ровно - очень рекомендую Кременец и Почаев. Коростышевский карьер возле Житомира. А вообще, интересные места хорошо искать прямо по гугл-карте: увеличиваете дорогу и просматриваете, что там интересного обозначено. Сразу можно фото и отзывы посмотреть
ФсеСама• 09 октября 2021
Ответ дляА Я Самая Самая
Нам найбільше сподобалися Меджибізька фортеця (можна піднятися на оглядовий майданчик Лицарської вежі, дуже гарні фото), Збаразький замок (красивий, багатий музей, сам замок не достатньо замковий) і Тараканівський форт (але він більше для екстремалів, любителів забутих споруд, восени дуже красиво, гарні фотокартки). У Хмільнику палац графа Ксідо дуже колоритний. Можна поєднати з Меджибожем.
ФсеСама• 09 октября 2021
ДО речі, так, ще Кременець дуже колоритний. Можна піднятися машиною на Замкову гору, там руїни замку, є історична експозиція до них і дуже гарний краєвид міста + єзуїтський колегіум, розкішна архітектура. Кременець по верхньому шляху варто втиснути в подорож. Запитуйте , якщо ще щось цікавить. Якраз нещодавно мандрували цим шляхом.