Ашотакоя• 09 октября 2021

Муж отпустил меня на прививку. Это первый шаг к разводу?

Мы оба против прививок. Но меня на работе поставили перед фактом. И я,чтобы не потерять доход согласилась. И муж спокойно отправил меня на прививку. Хотя знает, что у меня есть проблемы со здоровьем. Не любит?
автор Ашотакоя • 10 октября 2021
Ложноположительных тестов валом. Лучше конечно договориться. Получите ещё 2 недели выходных

автор Ашотакоя • 10 октября 2021
Ответ дляСпайдерВумен
фото
Лучше б меня сексом начальство просило заниматься
Блинчик Мой• 10 октября 2021
Ответ дляАшотакоя
когда просят - конечно лучше )),
а если бы принуждали?
СпайдерВумен• 11 октября 2021
Ответ дляАшотакоя
ВАЖЛИВО!
ЗА ВІДМОВУ ВІД ВАКЦИНАЦІЇ НІКОГО НЕ ЗВІЛЬНЯТЬ!

7 жовтня було опубліковано текст Наказу МОЗ України від 04.10.2021 №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов´язковим профілактичним щепленням», у якому НЕМАЄ НОРМИ ПРО ВІДСТОРОНЕНІ ВІД РОБОТИ БЕЗ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ тих, хто відмовився вакцинуватися.

УКРАЇНЦІВ ВВЕЛИ В ОМАНУ!
НОРМУ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ПРИБРАЛИ З НАКАЗУ ТА З ІНФОРМАЦІЙНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ НА САЙТІ МОЗ!

5 Пункту ПРОСТО НЕМАЄ!
Не вірите - переходьте за посиланням на сайт МОЗ:
https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz...
Наказ МОЗ України від 04.10.2021 № 2153 ’Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов´язковим профілактичним щепленням’.
автор Ашотакоя • 11 октября 2021
Ответ дляСпайдерВумен
ВАЖЛИВО!

УКРАЇНЦІВ ВВЕЛИ В ОМАНУ!

5 Пункту ПРОСТО НЕМАЄ!
Значит, тот кто отказывается не будет уволен, но вакцинация обязательна, если он входит до перелiку профессий. У меня опять разрыв шаблона.