Продавец овец• 14 октября 2021
Як ви говорите "До побачення"?
Хотіла запитати "Якими словами прощаєтеся?", чомусь мені ця фраза "не звучить". Проте запитати хочу саме це.
Які слова формальні чи не формальні ви використовуєте, коли прощаєтеся з кимось?
Я переважно - "па-па" і "пока" Хоча не впевнена, що так правильно говорити українською.
Ще знаю "до побачення", "до зустрічі", "на все добре" - це більш формальні варіанти.
А як говорите ви (українські варіанти)?