Яніна-926f• 15 октября 2021

Приснилося, що помер колишній чоловік. Що це означає?

Проснулася з мокрими від сліз щоками, на мокрій подушці. Наснилося, що помер мій перший чоловік, і той сон був настільки детальним (похорони, його вигляд в труні) і все сприймалося таким справжнім, що мені досі погано. Причому в цьому сні мені його покійний тато, мій свекор, розказав причину його смерті: буцімто мій колишній прийняв ліки для зниження тиску разом з алкоголем, і від цього помер. Хто підкаже, що може означати такий сон?
галлея• 15 октября 2021
будет долго жить))) а по психологии что-то отжившее, устаревшее , ненужное отойдет от вас

автор Яніна-926f • 15 октября 2021
Ответ длягаллея
Дякую вам за відповідь! Надіюсь, що так і буде
Лучшее нашим детям• 15 октября 2021
Ожидайте изменений в своей жизни, в ближайшие 2-3 месяца
Лучшее нашим детям• 15 октября 2021
Ответ длягаллея
Про не нужное посмеялась, спасибо.
От меня так муж ,отошёл,. И действительно не нужное )))
автор Яніна-926f • 15 октября 2021
Ответ дляЛучшее нашим детям
Спасибі! Зміни -- це добре, головне, щоб позитивні...
Лучшее нашим детям• 15 октября 2021
Ответ дляЯніна-926f
Позитивные и будут в итоге. Может сразу конечно так не воспримите, потом поймёте.)
Шальная императрица-a235• 15 октября 2021
Долго будет жить!
Natti0808• 15 октября 2021
Ой, мне часто снится мой бывший муж. И постоянно я просыпаюсь в слезах. Потому, что каждый раз он гонится за мной и хочет убить. Я и в жизни боюсь с ним в живую встретиться. А во сне прям все страхи оживают
ЧаЧаЧа• 15 октября 2021
Ответ дляNatti0808
Ужас. Почему боитесь? Как Вы с ним жили то? Дети есть?

Natti0808• 15 октября 2021
Ответ дляЧаЧаЧа
Жили +/- норм. Пока не запил. Долго пыталась вылечить. Ушла когда он с ножом на меня кинулся. Потом писал угрожал, что убьет и меня, и детей
ЧаЧаЧа• 15 октября 2021
Ответ дляNatti0808
Может, что с головой случилось? Лечиться нужно человеку. Тогда конечно никаких встреч быть не может ни с Вами, ни с детьми.
Natti0808• 15 октября 2021
Ответ дляЧаЧаЧа
Алкоголь
автор Яніна-926f • 15 октября 2021
Ответ дляNatti0808
Співчуваю вам, навіть не уявляю, скільки вам довелося пережити поруч з такою людиною... Добре, що він зник з вашого життя. Мій колишній, хоч і зрадник, але непогана людина, і той сон мене реально дуже налякав.