Невідомі використовують фото мої (вкрадені з моєї сторінки ), розміщують в групах для знайомств з непристойними пропозиціями , залишають мій номер телефону . Потім скріни виставляють в місцевих групах . Знайшли 2 акаунта що цим промишляють . Як вичислити хто це ? Надоїло на дзвінки відповідати якимсь мужикам .
Не танцую- но пою• 15 октября 2021
Так а кому вы на хвост наступили?
Просто так никто таким заниматься не будет.
Похоже на месть обиженной жены какой нибудь.
Не танцую- но пою• 15 октября 2021
Ответ дляAnna-615a
В мене є маленька справа , бізнес. Більше на конкурентів схоже.
Конкурентам логично писать фейковые негативные отзывы.