Регионщица• 22 октября 2021

Як вам парка з секонду? Marc O´Polo

Чи не занадто стара модель.?
Можна для підлітка?
Якість супер, поліамд, синтетика.

Колір ніжної м´яти.
Результат:
вже голосів: 312
141 (45.19%) Гарна
103 (33.01%) Можна носити
68 (21.79%) Не тренд
автор Регионщица • 22 октября 2021
Ответ дляБаксы_сдам
Автор, а вы точно мама? Не мачеха? Почему-то стало жалко девчонку. Хотела модное и стильное, а получила хлам из 80-х годов прошлого столетия. За что вы так с ребенком??
Я часто буваю в торгових центрах по роботі.
Ну висять ці моделі. І вже писала, що ціна від 3000 тис. Грн.
І хтось же їх купує, як думаєте
?

Але ж головне цінник, і фірмовий пакетик з чеком?

Аноним-ка• 22 октября 2021
Ответ дляПоросенка
такого же мнения. прямо ребенка жалко стало.
Ой, да прям, с их стилем бомжстайл, я Вас умоляю
автор Регионщица • 22 октября 2021
Ответ дляПоросенка
только внимательно слушайте. а то из топика вашей темы не понятно, откуда бы возник вопрос
Чи не занадто стара модель.?
и да, вона старюча занадто. пожалейте ребенка
Запитала у вас тому що нині справді всі в дутих пальто. Інкубатор лиш кольори та зеґамочки відрізняються)

Зайдіть в масмаркет ,одне і теж. Стьобана куртка, пальто з переробленого пластику. І всі як з конвеєру.і я таке маю

Просто захотілося чогось іншого.
Поросенка• 22 октября 2021
Ответ дляАноним-ка
так она в бомжстайл не вписывается. не умоляйте. это старушенциястайл или отстойстайл. палево в общем.
Аноним-ка• 22 октября 2021
Ответ дляПоросенка
Чи не занадто стара модель.?
Фасон парки одинаков. Они не на пики, но актуальны уже много лет, это уже как своего рода классика, если можно так сказать
Поросенка• 22 октября 2021
Ответ дляРегионщица

Просто захотілося чогось іншого.
так соби берить шось инше. а ребенку за что прилетело? помилуйте
автор Регионщица • 22 октября 2021
Ответ дляАноним-ка
Втому то і справа)
Пів шафи напів чоловічого, напів дідового одягу
І все носить дівчинка)

Поросенка• 22 октября 2021
Ответ дляАноним-ка
на фото автора не классика. это какой то убогий древний исток.
Аноним-ка• 22 октября 2021
Ответ дляПоросенка
Не выдумывайте, парки не очень на тремпеле, они хороши в комплекте с другими вещами и непостредственно на человеке.
автор Регионщица • 22 октября 2021
Ответ дляПоросенка
Ваша думка має значення.
А скільки вам років, ? Нічого особистого.
Аноним-ка• 22 октября 2021
Ответ дляПоросенка
Надо смотреть на дочке, так не понятно, мне любая парка разложенная на кровати будет не айс.