кружкаЭсмарха• 25 октября 2021
То що там по шкільних меню? Вже розібрались смачно це чи ні?
Сто відсотків, що ті хто це придумав годують своїх дітей зовсім іншими стравами.
Подруга розповіла що там, я в шоці. У неї двоє дітей півдня на бутерах були аж поки шлунки зрушили. Тепер менший вдома поки що, а старшій дає з собою суп густий, м´ясо і овочі, вчителька пробувала протестувати то був скандал і від дитини відчепились. Однокласники дехто на це подивились і почали з собою носити теж.
Смячиком• 25 октября 2021
Ответ для vihola
Класно, то вибачте, бо тут схожий стіл показували)
У нас огромная школа, почти 2000 детей, так что может кто и не доволен из родителей, всем мил не будешь))
Гидроусилитель руля• 25 октября 2021
Ну які шлунки зрушили? Як малим´ся зрушити, то й зрушили. Не від бутербродів то сі залежить.
Не знаю, про які новини ви говорите. Моя дитина в школі не їсть. Не подобається йому. Носить з дому ненависні вам бутерброди. Шлунок на місці. Інколи даю гаряче в термосі. Теж нормально їсть. Це відповідь коментатору, яка не знає, що за дитина їстиме з термосу в школі.