Показушница• 25 октября 2021
Мастурбирую по 5 раз в день
Раньше мастурбировала раз в 3-4 дня и мне хватало, чтобы не вспоминать до след.раза
Сейчас купила новый вибратор и просто уже вторую неделю не могу остановиться, дрочу по 3-5 раз в день
Я в шоке, у меня такое последний раз было когда я только начала мастурбировать, потом либидо понизилось до нормального уровня
Капец
Есть тут те, кто тоже часто это делает?
Капец
Есть тут те, кто тоже часто это делает?
Укуси меня• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
та ну не балуйтеся, є вагінальний та кліторний оргазм
вагінальний яскравіший і буває навіть вночі коли спите під ранок від нього прокидаєтеся
У сексологов другое мнение))
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
В мене таке останні 3 роки, до 35 ніразу не було.
навіть під час КД буває, читала що пов’язано з приливом крові до органів малого тазу, і в основному я сплю на спині
буває від 3х до 5 разів на місяць.
Секс не сниться, просто прокидаєся від того що кончаєш, притому зазвичай при сексі це 4 поштовхи, а при нічному оргазмі до 8
буває від 3х до 5 разів на місяць.
охринеть
Шкала Радости• 25 октября 2021
Ответ дляУкуси меня
У сексологов другое мнение))
ну який кліторний оргазм вночі коли спите?
немає маструбування а оргазм вагінальний є
ПодругаМужа• 25 октября 2021
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Спасибо за ваши 5 копеек. Я в курсе этой чудо-теории. Но, если Вы не чувствуете, что ощущения разные, то мне вас жаль
так стимулируются просто разные зоны клитора, причем здесь чудо-теория, это физиология)
и откуда вы знаете силу субъективных ощущений?))
У одной и той же женщины оргазм бывает разный, как можно сравнивать оргазм двух разных женщин?
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Я тоже не испытываю вагинальный, поэтому мне нравится. Они оба с вакуумом, но в том что анатомической формы какой то совсем слабый. А вибрация такая что пломбы повылетать могут. Купила, чтобы попробовать может научусь вагинальный получать,Ан нет. Все равно не получается. Ну и хрен с ним меня и клиторальный устраивает.
вот да, тоже самое
Закидай меня камнями• 25 октября 2021
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ощущение разные от разной стимуляции одного и того же органа - клитора, хватит уже быть такими дремучими, это не чудо теория, а доказательная анатомия
Не куру• 25 октября 2021
Ответ дляПоказушница
почему? разве это плохо делать себе приятно?
на работе? Как то не хорошо
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
дрочіть скільки влізе, просто як це можна робити по 5 разів на день не уявляю
та сама в шоке, давно такого не было
Виниловая пластинка• 25 октября 2021
Ответ дляСмешнюча
Тю, я могу под гей порно раза три. Пять конечно многовато ☺️ У пеня клиторально вагинальный, типа кролика
а чем вас заводит гей порно?
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляНе куру
на работе? Как то не хорошо
я ж написала, что на ремоуте
Смешнюча• 25 октября 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
а чем вас заводит гей порно?
Хз, но когда два самца ахаются прям не могу! Вот обычное мне никак , не знаю что со мной 🤷♀️☺️
ПодругаМужа• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
так клитор, это не только наружная часть)))
Плакат с автографом зимы• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
до чого тут секс? тема про маструбування по 5 разів на день
схаменіться))))
Хватит завидовать:))
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляСмешнюча
та все норм с вами, я без фантазий о том как меня унижают вообще не возбуждаюсь
хотя в жизни железная леди
нужно же где-то расслабляться
хотя в жизни железная леди
нужно же где-то расслабляться
Шкала Радости• 25 октября 2021
доречі існує три види оргазму
«Види» оргазму
Клітор — орган, відповідальний за оргазм у жінок.
Традиція поділяти жіночий оргазм на «види» та відділяти їх від клітора має давню історію і спричинена довготривалою недослідженістю клітора та його функції сексологами. При цьому здатність жінок досягати оргазму без проникнення будь-яких предметів до вагіни викликала до життя помилкові уявлення про різні види оргазму. Сексологи (Альфред Кінсі, Вільям Мастерс, В. Джонсон, З. Шнабль) заперечують наявність різних видів оргазмів. Серед таких уявлень:
«Кліторальний» оргазм — оргазм, котрий досягається внаслідок стимуляції голівки клітора. Сучасною наукою доведено, що весь оргазм вважається так чи інакше пов´язаним з клітором. Більшість жінок легше досягають оргазму при прямій мануальній або оральній (кунілінгус) стимуляції голівки клітора. Для частини жінок це єдина можливість досягнення оргазму. Тому така стимуляція рекомендується поряд з вагінальним статевим актом або як самостійний вид сексуальної активності, наприклад, при мастурбації. Стимуляція клітора необхідна, як мінімум, в якості прелюдії перед вагінальним проникненням, оскільки без збудження вагіна не буде достатньо зволожена, що може спричинити до її поранень, болю, дискомфорту, подразнення жінки, а також підвищити небезпеку передачі захворювань, що передаються статевим шляхом.
«Вагінальний» оргазм — котрий досягається при стимуляції вагіни. Так, у роботах Фрейда оргазм поділявся на кліторальний і вагінальний, а нездатність до другого з них вважалася проявом «фригідності». Згодом у ряді робіт наявність вагінального оргазму і ерогенних зон в області вагіни заперечувалася. Необхідність стимуляції клітора для досягнення жінкою оргазму підкреслюється світовою сексологією з часу відкриття будови цього більшою мірою прихованого в глибині жіночого організму органу. Наразі стінки вагіни не вважаються ерогенною зоною, оргазм при їх стимуляції спричиняють сусідні до вагіни ерогенні зони — кліторальні. Коли жінка збуджена, ніжки клітора, що охоплюють вагіну, наповнюються кров´ю і збільшуються в об´ємі (ерекція клітора). Внаслідок цього тіло клітора стає доступним для стимуляції при вагінальному сексі опосередковано — предметом, що проникає у вагіну (фалос, фалоімітатор, пальці тощо), в той час як натягування шкіри вульви (малих статевих губ, каптура клітора) при фрикціях стимулює голівку клітора. Така подвійна кліторальна стимуляція уможливлює оргазм при вагінальному сексі і пояснює той факт, що багато жінок вважають вагіну ерогенною зоною.
«Матковий» оргазм — при стимуляції шийки матки. Для більшості жінок глибоке вагінальне проникнення є болючим або неприємним. Частина вчених заперечує існування маткового оргазму. Проте, за спостереженням лікарів-рентгенохірургів[яких?], які виконували установку катетера в маткову артерію і подальшого швидкого введення рентгеноконтрастної речовини «Урографін» для діагностики деяких захворювань матки, у більшості обстежених жінок спостерігався матковий оргазм. За даними роботи, однією з ерогенних зон жінок є область у глибині піхви поруч з шийкою матки[джерело?].
«Види» оргазму
Грушки-яблочки• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Вот посмотрите видео про клитор
Шкала Радости• 25 октября 2021
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Хватит завидовать:))
заздрять на тему того, що самі не можуть отримати, я отримую більше ніж проста маструбація
Шкала Радости• 25 октября 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Вот посмотрите видео про клитор
я вам раджу почитати вікіпедію та наукову медицину, а не фігню з ютюбу чи ру сайтів
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
так а почему вас так несет?
ну заходит вам пыль вытирать вместо мастурбации - мы за вас искренне рады
люди разные,имхо
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляgloriya8305
Это нормально, не слушайте тех кто завидует
Радуйтесь на здоровье
пасиб))
Шкала Радости• 25 октября 2021
Ответ дляПоказушница
так а почему вас так несет?
люди разные,имхо
хто сказав що мене несе, ви зробили тему для розмов, я розмовляю по темі.
Маструбувати 5 разів це перебор, ви це прекрасно розумієте як доросла людина
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
почему перебор, давайте с этого начнем?
ВсеПроВсехЗнаю• 25 октября 2021
Ответ дляПоказушница
)) я работаю удаленно, знаете как прикольно - никаких ограничений в этом плане
Жесть, конечно. Как оно не надоедает, письку свою теребонькать по 5 раз в день. Если все мысли между ног, то я тоже считаю, что это уже далеко не норма. Что то с психикой, скорее всего. Пися овладела вашей жизнью. Она главнее мозга стала почему то.... Странно это все, однозначно.
неДоЖиру• 25 октября 2021
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так вы поэтому и мастурбируете по 5 раз в день, потому, что организм неполноценный, поверхностный, так сказать. От 5 вагинальных в день реально можно выдохнуться
Оргазм есть в действительности один единственный - клиторальный. Почитайте об этом. Все остальное - миф.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 октября 2021
Ответ дляУкуси меня
Не существует вагинального оргазма. Образовывайтесь
Таким людям бесполезно это объяснять. В их мире, он существует)
Показушница
• 25 октября 2021
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
огооооо! красиво звучит! я заскриню даже)))
ВсеПроВсехЗнаю• 25 октября 2021
Ответ дляПоказушница
захотела кстати, сижу доставку жду
чтобы скоротать время - написала темку
Вы Ванга!
чтобы скоротать время - написала темку
Вы Ванга!
Так а чего время теряете в ожидании?
Грушки-яблочки• 25 октября 2021
Ответ дляШкала Радости
Вы тоже переодически обновляйте ваши знания.