Зоркая Зорро• 29 октября 2021
Питання про судову постанову.
Дівчата, потребую консультації.
є судова постанова в єдиному державному реєстрі.
Цікавить формулювання
***Матеріалами справи встановлено, що рішенням *** районного суду Київської області від ** року, яке набрало законної сили, стягнуто з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь ** заборгованість за кредитним договором у розмірі *** плати за кредит в розмірі *** а також судовий збір у розмірі 1 252 грн. 09 коп., а всього***
Так ось питання *стягнуто* - це тобто сплачено боржником? Чи це не означає, що боржник сплатив борг по кредиту.
одразу поточнюю мова про колишнього чоловіка подруги. Подробиць, а тим паче запитати у боржника не варік
Цікавить формулювання
Зоркая Зорро
• 29 октября 2021
Ответ дляПосле 18
Нет, это то, что постановил суд.
То есть, сама формулировка ’стягнуто’ не означает, что человек выплатил долг фактически?
Зоркая Зорро
• 29 октября 2021
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я думаю опечатка, скорее всего ’стягнутИ’
хм... интересно
E-romashka• 29 октября 2021
Это описание решения суда по которому принято решение о взыскании суммы Х, и к оплате не имеет отношения.