А у нас макарошки• 31 октября 2021
Порадниці, що сьогодні готували?
Діліться своїм меню, можливо, мене надихнете :).
В мене червоний борщ, вареники з картоплею, сирники і узвар.
Вбигудях• 31 октября 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
Расскажите как вы его готовите. Слышу отзывы, что людям нравится. Заранее спасибо
А как готовят мивину? Залили кипятком, перекипятили и готово.
А у нас макарошки
• 31 октября 2021
Ответ дляША все! я пришла
Давно хотіла спробувати приготувати, оце наважилось, а воно таке просте виявилось, там нічого робить. Закинути в міксер 5 білків, посолити, трошки лимонного соку, підзбити, частинами додати 270цукру і хай збивається на високих обертах. Як дуже збилося, додаєте ложку крохмалю, розмазуєте по пергаменту на великому протвені і на 150 градусів 40хв. Крем у мене: вершки, вершковий крем і пудра. Для кислинки малиновий конфітюр
Дуже дякую!!! 💐💐💐🤗
Регионщица• 31 октября 2021
Ответ дляtarveldy
Дякую!
Простите , что влезу)
обжариваете на слив масле лук до золотистости, шпинат протушите со сливками, можно молотого чеснока добавить и мускатного ореха, блендерите и в бульон.
Присыпать поджареными до хруста слайсами бекона и подать с сырными гренками.
Регионщица• 31 октября 2021
тертый пармезан в виде присыпки сверху только усилит вкус этого шпинатного супа.
Ответ дляРегионщица
Простите , что влезу)
Вы издеваетесь на ночь такое писать?
Регионщица• 31 октября 2021
Ответ дляtarveldy
Вы издеваетесь на ночь такое писать?
Неа, я все же хочу вас научить не бояться готовки
и яиц пашот
120-120-120 (не худею)• 31 октября 2021
ще в мене лишилося ранком картопляне пюре, замісила з ним дріжжове пісне тісто ось тренувалася зробити на сковороді щось як піта , майже вдало, м´якенькі, 《з карманчиком》, чоловік весь вечір тягаєв, було багато
ЖивунаБагамах• 31 октября 2021
Ответ дляРегионщица
не любите? то потому что вы правильную не кушали)поверьте на слово.
Только отборное мясо пяти видов и копчености , без жира, с итальянскими оливками, каперсами, черносливом, малосольными корнишонами, ялтинским луком и базиликом.
Вы так вкусно написали, а можно хоть примерно пропорции и технологию приготовления, спасибо)