Мэри Попкинс• 31 октября 2021
Дозвроена договірна потужність. Що це? Як рахувати?
Всем добрый вечер.
Подскажите пожалуйста, кто в этом понимает. Пришло уведомление от облэнерго: "що дозволена договірна потужність встановлена мені на рівні 3,2 кВт". Якщо не згодна, маю надати їм протягом місяця письмові обгрунтування.
Що це означає? В мене відтепер обмежена потужність? Скільки я можу використовувати на місяць? Чи це на день, годину? Як рахувати?
Підкажіть будь ласка. Не розумію в цьому геть.
Наперед дякую вам за роз´яснення!
Застряла• 31 октября 2021
А раньше какая была? Входящий автомат в квартиру будет ограничивать. То есть, к примеру, мощную электроплиту или электрокотел врубить не получится.
МЧСница• 31 октября 2021
Не знаю яка там відповідальні у обох сторін.
Але це означає що Ви не можете одноразово вмикати прибори сумарна потужність яких більше 3,2кВт.
Мэри Попкинс
• 31 октября 2021
Ответ дляЗастряла
По нпа раньше все устанавливалось до кВт. Приняли постанову, которой обязали давать людям до 5 кВт ы обязательно их уведомлять об изменениях. Но на протяжении 2-х лет, в любом случае поднять до 5 кВт.
Но мне все равно не понятно. Что это и как это понимать/считать?
Мэри Попкинс
• 31 октября 2021
Ответ дляМЧСница
Ну как бы я приблизительно так и поняла. Но, откуда я знаю, сколько я включила единоразово? Как они и я будем это контролировать?
ЖенаАйтишнеГа• 31 октября 2021
Ответ дляЗастряла
А с чем это связано?
Мне ещё ничего не приходило, но у нас 11 кВт была выделенная мощность.
Что мне те 3, если у меня полностью включенная печка и духовка 9 кВт?
Мэри Попкинс
• 31 октября 2021
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А с чем это связано?
Такое пришло:
Шановний(-на) ….
Повідомляємо Вас, що дозволена (договірна) потужність у договорі про розподіл електричної енергії від 01.01.2019 № 12112320 - особовой рахунок № ….(паспорт точки розподілу із присвоєним ЕІС-кодом точки комерційного обліку № …) встановлена на рівні 3,2 кВт*.
У разі незгоди із зазначеною величиною встановленої потужності за Вашим об’єктом просимо протягом місяця подати до філії АТ «Миколаївобленерго» м.Миколаєва письмові обґрунтування іншої величини потужності.
За відсутності заперечень до встановленої дозволеної (договірної) потужності протягом місяця зазначена дозволена (договірна) потужність буде вважатися прийнятою.
Звертаємо увагу, що відповідно до положень пункту 2.4.2 глави 2.4 розділу ІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ), потужність об´єкта споживача обмежується на рівні потужності, передбаченої проектом указаного об´єкта споживача та/або технічними характеристиками мереж зовнішнього електрозабезпечення указаного об´єкта споживача.
* Технічна можливість забезпечення 5 кВт дозволеної (договірної) потужності у багатоквартирному житловому будинку можлива за результатом погодження з боку балансоутримувача (управителя) та ОСР пропускної спроможності зовнішніх та внутрішніх електричних мереж за формою, що є додатком 15 до ПРРЕЕ.
Шановний(-на) ….
МЧСница• 31 октября 2021
Ответ дляМэри Попкинс
На приладах вказано.
’Как они и я будем это контролировать?’
Хз. У мене вибиває ’пробки’ при великих навантаженнях
У мене старий житловий фонд (як і у Вас, судячи з 3,2кВт).
Типу перегорить проводка - вони не винні, перегорить від квартири до щитка, а у Вас ’пробки’ розраховані на 10кВт - винні Ви і т.п.
’Как они и я будем это контролировать?’
МЧСница• 31 октября 2021
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А с чем это связано?
У Вас новобудова і немає газу?
У мене хрущ і газова плита - мабуть також 3,2кВт.
Хомо_сапиенс• 31 октября 2021
Ответ дляМэри Попкинс
на всех приборах написано :-)
чайник - 2кВт например и утюг 1,8 Вы включить вместе не сможете
ЖенаАйтишнеГа• 31 октября 2021
Ответ дляМЧСница
У Вас новобудова і немає газу?
Да, новострой, плита электро
Застряла• 31 октября 2021
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А с чем это связано?
Ну есть нормы на квартиру. Если в квартире электроплита, то от 7до 11 кВт. Если есть газ, то меньше. В старых домах бывает совсем мало. У мамы на трешку в хрущевке 4 кВт, у ее соседки на двушку вообще 2,5.
Мэри Попкинс
• 01 ноября 2021
Ответ дляМЧСница
На приладах вказано.
’Как они и я будем это контролировать?’
Жесть...
Так, на приладах вказано, але ж хто під них заглядає, перед тим, як включити... (((
Дякую Вам за роз’яснення
Мэри Попкинс
• 01 ноября 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
на всех приборах написано :-)
чудненько...
Хомо_сапиенс• 01 ноября 2021
Ответ дляМэри Попкинс
Жесть...
Дякую Вам за роз’яснення
все заглядывают у кого проблемы с проводкой после вылетания пробок
Мэри Попкинс
• 01 ноября 2021
Ответ дляХомо_сапиенс
А если не вылетают, можно не заглядывать?))