Хомяк с пастой• 31 октября 2021

Гей пара , парни 25 лет ждут ребёнка. Зачем он им?

Наткнулась в инста на профиль гей-пары. Молодые пацаны , по 25 лет. Ждут ребёнка от сурмамы.
Я нормально отношусь к меньшинствам . Но реально не понимаю, зачем им ребёнок в таком возрасте?
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляСемен Семеныч
Ви маєте право на власну думку, треба тільки тримати її при собі)))
Чому? Чому щ кожного екрану всілякі ненормальні можуть кричати і агітувати, а я ні? Я цілком вписуюсь в поняття психічно здорової, соціально відповідальної особистості? Чому я повинна тримати свою думку при собі ґ, як і тисячі людей, які мають таку ж саму? Нас, якщо на те пішло, чисто кількісно більше, наші права на свободу слова такі ж, як і у всіх інших? Чому я не можу скористатись цим правом? Чому не повинна?

Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляСемен Семеныч
Чим зв´язок дитини з матір´ю відрізняється від зв´язку з батьком? От чим?
Ще раз повторюся, мені жаль людей, яким це потрібно пояснювати. Бо це пояснити неможливо. Це можливо лише відчувати.
из_под_тишка• 01 ноября 2021
Ответ дляАнонимушка
Фу, меня сейчас стошнит. Я не толерантна. Трахайтесь за закрытой дверью спальни, но вот это вот публичное и пропаганда… кастрировать этих ублюдков.
А чего они должны вам нравится?

Они на ваши деньги живут или вы их мама?

Они вам ничего не должны и вольны постить то, что считают нужным
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Тому я рада, що живу в нерозвиненій Україні. Щаслива просто, що тут я маю право на власну думку. Більшість у розвинених країнах, виходить, права на власну думку не має. Вони повинні бути толерантними. Круто. Оце демократія. Оце то досягнення. А чому мох права гірші і менш захищені, ніж права цієї пари? Я їх не хочу бачити, чути, знати про них? Чому моє право на це не може бути реалізовано в ця гниль пре напролом з усіх шпарин? Де мох права? Час захищати право більшості на нормальне життя. Жаль, що в ’розвинених’ цього не можна зробити.
Можна і роблять, Польща і Австрія офіційно.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляСемен Семеныч
Теж без конкретних прикладів?))

Може тому що не можете вигадати жодного?
Мені не потрібно нічого вигадувати. Я прекрасно знаю, що таке мама, матінка, матусенька, мамочка моя. І чим вона ввд татка відрізняється. Тому, кому потрібні приклади, щиро жаль. Не пощастило, буває
Семен Семеныч• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Давно пора

Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Там тріль, звичайний) Розводить на емоції і думає, що дуже розумна) Але мовчати дійсно не можна, бо на форумах формується громадська думка, проштовхуються певні ідеї.
из_под_тишка• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
У нас государство и общество просто сильно доброе по отношению к таким как вы

Вот уволили бы вас за гомофобию, пару лет посидели бы без работы с волчьим билетом, быстро бы научились бы толерантности и приветствовали бы гей парады стоя, как Брежнева на первое мая
Семен Семеныч• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Смішно, що мені тролями здаються саме гомофоби, бо не може сучасна людина бути такою
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Я не хочу бути в такому суспільстві. Мене влаштовує все в теперішньому, де молодь х...нею не страждає. Деякі знання і можливості вимагають певної зрілості, моральної і соціальної. Курити і пити можна лише повнолітнім, зате пропагувати нездорові відносини починають ще зі школи. Мені не нра, хай я тисячу разів печерна.
Ось тому Україна і буде асоціюватися з дикунами, а не з розвинутими країнами, де є місце усім незалежно від національності, кольору шкіри, орієнтації та іншим.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляиз_под_тишка

Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Ну так тому і пишу. Щоб було видно, до я теж існую, така нетолерантна. А то почитаєш і складається враження, що абсолютна більшість це підтримує. А це парка соціально активних у всіх темах строчать, бо більшість все ж моєї позиції.
Анонимушка• 01 ноября 2021
Ответ дляиз_под_тишка
А чего они должны вам нравится?

Вот такая толерантность и ведёт к засилия гомосятины в мире.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Ну нехай їхають до розвинутих країн. А ми тут якось, дикі, перебємось, без подібного прогресу.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Людина повинна бути людиною всюди.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ дляСемен Семеныч
Так тут мало справжніх гомофобів, тут є люди, які просто кажуть правду, як вона є. Ніхто ж їх не стягує один з одного, не йде плювати в пику, свекрух і колишніх дружин паплюжать більше. Але заборонити рекламу ти не ти, коли голодний, бо лезбійки образились, чи заборонити говорити, що є дві статі, ну це ж таки перебір, вони всюди і всюди ображені. Щодо дітей думки не зміню, вивчала вікову психологію і працювала з дітьми, хлопчикам погано без тата, а дівчаткам без мами.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Ура, товариші, що я можу ще висловлювати свою думку без порушення своїх конституційних прав. Перечитайте. Цікава книженція.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Людина повинна бути людиною всюди.
Ну так я теж людина. А мене тут переконують, що бути мене не повинно, що думати я прав не маю, говорити прав не маю. Хоча якраз я тут озвучую думку все ж більшості.

любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Ваші права закінчуються там, де починаються права інших людей
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Так я прав інших людей не порушую. Захищаю свої, всього лиш. Це ж ви мені забороняєте думати, говорити і позбавляєте права на працю за мох переконання. Я ніде не писала, що всіх геїв треба перетворити на натураліа і вигнати з роботи. Це ви собі дозволяєте по відношенню до мене подібне ставлення.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Так вони і строчать, бо їм це ближче, ніж хотять показати.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
До себе застосуйте)
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Гомосексуали порушують ваші права, де це таке сталося, що ви захищаєтесь від них?
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Мені теж не далеко. У мене найкращий друг обрав собі до пари чоловіка. Вони навіть народили дитину від сурмами. Дівчинку. І дуже все було непогано. Але коли дівчинці виповнилось 13, бабуся переїхала до них. І їм дуже, дуже, дууууже пощастило, що мати прийняла вибір дітей і була жива на той час. Тому вся ця красива картинка, то картинка. В реальності все дещо інакше.
І те, що я люблю свого друга ніяк не заважає мені нетолерантно відноситись до ідеї тотального нав´язування суспільству гомо-позитиву.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
До себе застосуйте)
Це вас стосується впершу чергу.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Як щодо свободи слова та переконань? Право дітей рости без пропаганди і втручання у самовизначення, бути такими як інші. Читайте, до чого призводить занадто багато розмов про орієнтацію, гендер тощо.
Подросток Кира Белл из городка Кембридж, Великобритания, страдала от психологических проблем. Угнетенное состояние и даже депрессию Кира связывала со своей половой принадлежностью. тобы решить этот вопрос, малышка направилась прямиком на консультацию в лондонский фонд психологического здоровья Tavistock and Portman NHS Foundation, один из крупнейших в Англии центров, которые предоставляют услуги по смене пола.

В ходе обследований и бесед с Кирой специалисты клиники пришли к выводу, что девушка действительно воспринимает себя как парня. Так что Кире были назначены гормональные блокаторы, которые задерживают развитие признаков полового созревания - Белл принимала их около года. Следующий этап - курс мужского гормона тестостерона. Далее - первая пластическая операция по удалению груди, которая стала и последней: по выходу их больницы Кира поняла, что трансгендерный переход в ее случае – ошибка. Кира решила остановиться и прекратила принимать препараты. Правда, за годы гормональной терапии ее тело изменилось, теперь оно было больше мужским, чем женским, и, по признанию самой Белл, она ’застряла где-то между полами’.Кира Белл, которой сейчас 23 года, уверена, что обратившись в клинику незрелым подростком с неокрепшей психикой, она не могла здраво оценивать свое состояние. Девушка считает, что специалисты учреждения, в которое она обратилась, могли учесть эти факторы и отговорить ее менять пол, просто оказав своему пациенту нужную моральную поддержку.

Своим заявлением в суд на фонд Tvistock and Portman NHS Foundation Кира хотела добиться запрета на назначение блокаторов полового созревания детям до 12 лет. Ведь, по словам девушки, придя туда в свои 16 лет, она была в учреждении далеко не самой молодой пациенткой.

К тому же, на сегодняшний день идеи трансгендерного перехода популярны – и многие свободно мыслящие папы и мамы спокойно позволяют своим несовершеннолетним детям решиться на такой серьезный шаг, не переживая, что, впоследствии, он может разрушить жизнь ребенка.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Це вас стосується впершу чергу.
А я думаю що вас. Саме ви навязуєте іншим, що думати, ще й в агресивній формі, закликаючи до дискримінації.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_

Свобода слова це не значить, що можна ляпати язиком, як тобі завгодно, якщо при цьому порушується честь, гідність, права інших людей.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Так щойно. Це не ви мені погрожували звільненням з роботи за несприйняття гомосексуальних стосунків і рекомендували не висловлювати подібні думки? Це не порушення прав? Що це тоді?
Ще немає термічну гетерофоби, чи краще гетероненависники? Треба ввести.