Хомяк с пастой• 31 октября 2021
Гей пара , парни 25 лет ждут ребёнка. Зачем он им?
Наткнулась в инста на профиль гей-пары. Молодые пацаны , по 25 лет. Ждут ребёнка от сурмамы.
Я нормально отношусь к меньшинствам . Но реально не понимаю, зачем им ребёнок в таком возрасте?
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
А я думаю що вас. Саме ви навязуєте іншим, що думати, ще й в агресивній формі, закликаючи до дискримінації.
Агресія від вас йде до всіх не таких.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Свобода слова це не значить, що можна ляпати язиком, як тобі завгодно, якщо при цьому порушується честь, гідність, права інших людей.
Ви чомусь вирішили, що монополізуєте це право) І більш того, ламати життя людям, це злочин, такий як я написала вище і таких випадків багато і це не постановочні картинки з інсти.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Так щойно. Це не ви мені погрожували звільненням з роботи за несприйняття гомосексуальних стосунків і рекомендували не висловлювати подібні думки? Це не порушення прав? Що це тоді?
Ще немає термічну гетерофоби, чи краще гетероненависники? Треба ввести.
Це не мій був комент, читайте уважніше, але якщо ви не поважаєте інші переконання, то чому повині ваші тоді поважати?
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Агресія від вас йде до всіх не таких.
Не агресія, це говорити неправду, тобто брехати? Не можна говорити, що в природі таких відносин близько 5 відсотків, а не як зараз, кому треба чимось виділитися, той і гей. Не можна говорити, що всі що тут відписалися знають своїх біологічних рідних, в чому буде відмовлено наступним поколінням. що навіть такі пари все одно імітують відносини чоловік-жінка, пасив і актив. Що на цю тему написано багато маніпулятивних статтей, а протилежну думку просто заборонили, так як ви пропонуєте, залякуванням та відстороненням від роботи.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Ви хочете монополізувати це право, що є тільки гетеро, а інших ледь не до конц.табору потрібно відправляти. Скільки сімей було скалічено через таких, що нібито борються з гомо. Коли чоловіки або жінки повині бути створювати сім’ї, що їм не потрібні, а потім кидати їх, або зіштовхувалися з тим, що їх починають булити, звільняти з роботи, як мого колегу. Коли дізналися, що він трохи інший. На права цих людей вам чхати.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Я пропоную поважати одну та іншу сторону, та все.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Я поважаю. Чому ні. Я не поважаю намагання навязати ці переконання мені.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Зараз ніхто не відправляє до концтаборів, як це робили раніше, зараз за криве слово на адресу меншин - звільняють та цькують. Навіть не потрібно кривого слова, я привела конкретні приклади, коли людям затикають рота за правду, навіть біологам, науковцям. Хочете жити в світі де наука на службі у певних категорій і пише в руслі не як є, а як комусь хочеться?
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Мені ніхто нічого не нав’язує, як була гетеро так нею залишаюся. Просто поважаю гомо і все.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Так це сталося тому, що раніше нападали на них, цькували. Замість того, щоб прийняти та жити, як всі, всі однакові.
Ласковая_львица• 01 ноября 2021
Ответ дляЛетчица
ну и молодцы. работаю в школе, есть папы, которые воспитывают дочерей в одиночку, т.к. мама ушла в загульное плавание, у кого умерла. есть такие, что видно, мам не хватает на какие-то женские темы пообщаться, а есть такие - чистенькие, отличницы, папа первый прибежит на ремонт, спросит д/з и триста лет им та загуляная МАМА. у дочки в классе мальчика прямо истерика била при слове мама, так не смог простить ее побега. и ничего - все живы и без мам.
а из компании нашей у отца с детьми супер доверительные отношения. они при мне про прокладки общались, а моя мне ни слова, что у нее 3 года уже месячные. так что - папа - не значит хуже, чем мама.
А Вы за 3 года ни разу не заметили, что у дочери месячные начались и не сели с ней поговорить на эту тему? Так откуда и нее возьмётся желание говорить с Вами?
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Просто вам не почали це говорити в дитинстві і прикладу ви не бачили.
Кэмерон: Да. Не так давно было проведено сравнительное исследование между 76 обычными семьями и 76 лесбийскими парами с детьми. Оно показывает, что молодые люди в возрасте 25 лет, воспитанные лесбийскими парами, гораздо чаще проявляют лесбийские или гейские наклонности на фоне сравнительной группы детей из гетеросексуальных семей. Проводилось исследование Нанетт Гартелл, также лесбиянкой, поэтому если там и есть какая-то предвзятость, то разве что в сторону занижения соответствующих показателей.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Раніше багато на кого нападали і це не привід до спекуляції. Всі від природи не однакові.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
А я не дуже. Ні агресивне нав´язування, ні зневагу до інших, ні вимоги визнання їх виключними і захисту прав там, де ніяких порушень немає. Не було у білосніжнки гномів негрів, це європейська казка. Не був супермен ні бі, ні гомо. Свого супергероя створіть. Не хочу я грати за гомо персонажа, не треба його мені нав´язувати. Ні з екранів тв, ні зі шпальт. І дивно на таку агресію чекати, чого власне чекати? Розуміння? Я не розумію і не приймаю вишукування в кожному погляді образ. Тут з такою надією писали, як мене повинні посадити, звільнити, зламати. За що? Я нетолерантно не заважаю людям робити, що вони вважають доцільним. Але не хочу, щоб мене аплутували в чужі відносини і чужі постелі. І хочу бачити стандартні родини і супермена стандартної орієнтації. Він завжди таким був.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ дляЛасковая_львица
І помітьте, дитина шкільного віку, але не прямо малюк, і мати непутяща. А істерика від самого слова, від розриву зв´язку. І при цьому доводять, що ніякої різниці немає))) Ага, у дитина така травма саме тому, що їй начхати на матір і батько її повністю замінив. Аж цікаво. Нове слово у психології.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Я не настільки ще стара. Моє свідоме дитинство починалось у 2000-х, це було вже, але трохи менше, розказували мені що є пари, де партнери одного полу.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Тоді і вас поважати нема за що, тому зо не поважати інші погляди. Коле замкнулось.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Але їх не було в мультиках, всіх фільмах, в школі. Америка, в бібліотеці дітям читають книжки переодягнені і нафарбовані чоловіки, в Британії ходять до яслів і там співають. Норма? Якщо я не хочу цього і не хочу щоб так було тут? Подивіться фото з посилання вони взагалі неперевершені, вночі можна почати заїкатися.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Вибачте, не переходжу на російські ресурси.
Телефон Рубика• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Мене особисто чи мене, як класичного представника абсолютної більшості? Це різні речі. І, пробачте, це абсолютно недопустимо, щоб 2-3% населення, абсолютна меншість, розказували абсолютній більшості, як правильно жити. І я зовсім не прагну, щоб на подібне дивились мох діти, ще й вважали це нормою.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляТелефон Рубика
Тобто вам більше, коли діти будуть бити, знущатися з не таких, а дорослі зневажати, порушувати права, ось це по гетеросексуальному, це правильно
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
ок, в наші садочки таких запросимо?
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Чому ви постійно вважаєте, що гетеросексуали це бійки і зневажання? Всі геї добрі, милі, таких які ненавидять жінок немає?
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
ок, в наші садочки таких запросимо?
Не знаю, але ці мені здаються «ряжеными», вони до справжніх лгбт не мають відношення, можливо помиляюся.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Тому що зазвичай гетеро зневажливо відносяться до гомо. Геї різні, як і гетеро.
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Це драг куин, вони можуть не бути геями, але більшість. Серед них є навіть діти, наприклад хлопчику на фото 10 років. І це реальні фото, гугл видає. Так як, норма, до ваших дітей їм можна?
Чумачечая_• 01 ноября 2021
Ответ длялюбименькая
Не вішайте ярликів, колись і зараз - різні речі. І гомо зараз часто самі ж і дають підстави, прикладів я вже привела купу вгорі.
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Інтернет видає, що це все для вистави, розвага глядача, що немає таємного сенсу
любименькая• 01 ноября 2021
Ответ дляЧумачечая_
Які підстави, що хочуть бути такими, як гетеро, мати такі ж самі права на шлюб, сім’ю та інше?