Летчица• 02 ноября 2021
Скільки ліжок під COVID в вашій області зараз?
Нам з усіх прасок розповідають про переповнені лікарні. Але, якщо на почаику 2020 р. нормально було не мати достатню кількість ліжок та лікарів відповіднох кваліфікації. То через півтора роки - вже соромно.
Для прикладу інформація з новосного сайту
"Усі медзаклади Полтавської області, зорієнтовані на лікування пацієнтів, хворих на коронавірусну інфекцію, можуть одночасно госпіталізувати не більше 1547 пацієнтів. При цьому 1509 із них мають підведений кисень".
1547 ліжок на 1,387 мільйона людей і на сьогодні їх достатньо. І нові лікарні ніхто не відкриває.
А як у вас?
Аноним Советчик• 02 ноября 2021
Я не интересуюсь. Знаю, что койка в ковидном стоит от 15 до 25 тыс. Харьков
Летчица
• 02 ноября 2021
Ответ дляАшотакова)))
А де можна подивитись таку статистику ? Я шукала, нічого не знайшла.
Зазвичай пишуть на новосних сайтах.
Що на зараз стільки то ліжок є.
Мядуза аля моргонер• 02 ноября 2021
Ответ дляАноним Советчик
Боже... Жах...
Это только, чтоб положили?
Летчица
• 02 ноября 2021
Ответ дляАноним Советчик
Харків - загалом в регіоні госпітальна база в COVID-лікарнях складає 4023 ліжка в області, зайняті з них – 2800.
Мядуза аля моргонер• 02 ноября 2021
Ответ дляЛетчица
Так это по области в целом.
Аноним Советчик• 02 ноября 2021
Ответ дляМядуза аля моргонер
Боже... Жах...
Это только, чтоб положили?
да
люблю_тортики• 02 ноября 2021
6060 ковидных мест в Киеве на два с половиной миллиона официального населения. Зполненность на сегодня не критическая
Летчица
• 02 ноября 2021
Ответ длялюблю_тортики
По факту під 4 мільйони людей
фрау Гитта• 02 ноября 2021
Обл центр,ні копійки не платили за госпіталізацію,поклали без проблем,де не де є по одному місцю вільному в палаті мама каже.Дещо докупляє,не дорого.Актемра і ремдесивір не потрібно було.Майже все є.
фрау Гитта• 02 ноября 2021
За 15 т я б найняла лікаря і взяла б концентратор в оренду,але є місця і нема необхідності.
Летчица
• 02 ноября 2021
Ответ дляLudaSHOPSale
В фейсбуке Истребин все считает, можете найти, там много статистики
Насправді найцікавіша інформації від людей.
Для прикладу, у мене зараз, навколо мене хворіє дуже багато людей.
За канікули перекачало клас молодшої доньки. До того у старшої.
Зараз знайомі, хворіють. Але, в лікарнях з них не має нікого. Так, є пневмонії, і у вакцинованих теж. Але не критично.
Якщо порівнювати зі статистикою смертності, аналізувати дані, то ми вже досить присто пристосувалися до ковіду.
Летчица
• 02 ноября 2021
Ответ дляфрау Гитта
Мамі одужання. Як взагалі вона себе почуває?
Блинчик Мой• 02 ноября 2021
Ответ длялюблю_тортики
койко-места может и есть, это несложно увеличить, а вот потребности в кислороде не покрываются, как и нехватка врачей и медсестер. Про реанимации даже не буду.
Летчица
• 02 ноября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
За кисень, фактично штучна ситуація.
За лікарів сумна, їм доплати обіцяли. По факту ....