Прикуси Язык• 04 ноября 2021

Смотрите что нашла сертификаты о выздоровлении

З наступного тижня невакциновані українці, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, зможуть отримати цифровий COVID-сертифікат про одужання, який дозволятиме упродовж 90-ти діб без обмежень працювати, відвідувати заклади та пересуватись в жовтій та червоній зонах карантину.

Сертифікат про одужання буде формуватись лише для тих, у кого лікар встановив діагноз COVID-19 від моменту запуску функціоналу нового сертифікату та надалі. Документ не згенерується, якщо ваш діагноз COVID-19 було встановлено до появи нового типу сертифікату, тобто у 2020 році чи раніше у 2021 році.

При цьому обов’язковою підставою для його генерації буде медичний запис лікаря про встановлений діагноз, який відображатиметься в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Тобто особи, які після отримання позитивного ПЛР-тесту не зверталися до лікаря і лікар не вніс дані в ЕСОЗ - завантажити сертифікат не зможуть.

Новий COVID-сертифікат буде двох видів:

1️⃣ внутрішній - для використання всередині країни в умовах “жовтого” та “червоного” рівнів епіднебезпеки;

2️⃣ міжнародний - для перетину кордону 45 країн, які входять до Довірчої мережі е-здоров´я ЄС з урахуванням вимог, які встановлює кожна країна світу.
(перелік країн - https://bit.ly/3bCHedl)

Важливо пам’ятати, якщо ви перехворіли, то безпечно вакцинуватися можна на 28-й день від першого дня появи симптомів або лабораторного підтвердження діагнозу COVID-19 методом ПЛР.

Дані Центрів з контролю та профілактики захворювань США свідчать про те, що не вакциновані від коронавірусу люди мають в 10 разів більший ризик померти від штаму “Дельта”, ніж вакциновані. Ризик захворіти у невакцинованих у 5 разів вищий у порівнянні з тими, хто отримав дві дози вакцини (​​https://bit.ly/Delta_CDC).
Я натуралка• 04 ноября 2021
Ответ дляМанный комочек
так прикол еще в том, что этот аусвайс все равно не дает права отстраненным работать
У нас в ТЦ работают девочки и с обычной бумажной справкой о том, что переболели.

Я натуралка• 04 ноября 2021
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Зато депутатам ПЦР при входе на работу - бесплатно https://aspi.com.ua/news/zdorovya/deputativ-bezkos...
Я тоже возмущалась. Сволочи. И никто их не отстраняет.
жижифреймут• 04 ноября 2021
вот это тоже странно:
безпечно вакцинуватися можна на 28-й день від першого дня появи симптомів або лабораторного підтвердження діагнозу COVID-19 методом ПЛР.

так это... каждый же по-разному болеет. кто-то уже здоров и бегает, а у кого-то на 28-й день болезнь в разгаре. ну как они это высчитали?? именно 28. не 29, не 27...
Чебурастик• 04 ноября 2021
То есть я переболел и у меня ..летального исхода нет, выжил . Обязательно вакцинироваться нужно. После этого что?? Вакцинированные тоже болеют!
Идиотизм. Вот если я переболел ветрянкой, мне не нужно вакцинироваться от ветрянки, а тут прям на 28 день. Срочно. Совсем за ... держат нас
Творог для розжига• 05 ноября 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Зачем вы нагнетаете? Не так уж и страшен тот коронавирус, чтобы из-за него ещё и здоровым гробить здоровье
После ковида здоровых мало. Вы просто еще или не болели, или на первый раз пронесло.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 ноября 2021
Ответ дляТворог для розжига
Не пронесло. Все окружение болело. И чё? Грипп 10 лет назад у меня прошел тяжелее
Творог для розжига• 05 ноября 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А у меня грипп намного легче проходил. Температура только и все, а здесь все было. И последствия тоже есть.
Прилипало• 05 ноября 2021
Ответ дляФсеСама
ні, я сьогодні тільки результат отримала, завтра вона буде призначати лікування ... я навіть не знаю вносе вона чі ні в систему
Я в такой же ситуации. Пока сидела в очереди, читала тему решила идти к врачу в понедельник. Но тест иду сдавать завтра. Результат типа в выходной, врач не работал. Претензий быть не может. Хотя я ничему не удивляюсь.
Просите внести в понедельник