Я не на долго• 04 ноября 2021

Ночной дожор! Муж в командировке, дети у бабушки

а я ем бутеры на ужин🤦🏼‍♀️
У вас тоже так?
Директор Пляжа• 04 ноября 2021
Ответ дляБорщец
фото
А шашлычок под коньячок вкусно очень

Жертва интернета• 04 ноября 2021
Ответ дляКоленная ложечка
Да..
Шо, і навіть котика чи собачки не має поруч?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 ноября 2021
Знаю, що не апетитно але смачно)
Добротная• 04 ноября 2021
Ответ дляПолБатона
Нормально, але в нас на базарі таке мясо дешевше, ніж в Новусі, наприклад

На вихідних брала лини(риба) на базарі по 90 грн/кг, а сьогодні в Новусі 124 грн/кг, те саме з перепілками свіжі не морожені на базарі 215-220, в Новусі 240 морожені
Каре ягненка в магазине по 129 грн брала, на рынке не знаю сколько, давно там не была
ПолБатона• 04 ноября 2021
Ответ дляДобротная
Нормальна ціна, ребра баранячі 70-80 це те, но пам´ятаю ніжка задня десь 110 була останнього разу, каре не дуже люблю готувати, то готує чоловік, тому навіть не вникаю в його вартість
Коленная ложечка• 04 ноября 2021
Ответ дляЖертва интернета
Та не, дети по комнатам и кот есть))) пью сама просто) без их участия)
mgalchenok00• 04 ноября 2021
Тю, у вас же диетические бутеры. Я думала там копчёная колбаса с сыром)))
Не пью, не курю• 04 ноября 2021
Фаршированный окорочок дожрала с маринованными помидорами в 19:30.
Играю у края• 04 ноября 2021
Ответ дляВилами по воде
Только остыл
Тоже жрать буду щас
))
вертута.обожаю

Вилами по воде• 05 ноября 2021
Ответ дляИграю у края
вертута.обожаю
Это штрудель ))
Детсадовский полицейский• 05 ноября 2021
Ответ дляПолБатона
Так, думала не буду нічого, лиш чоловік вечерятиме, але... вони ж такі смачні
Хто це?
ПолБатона• 05 ноября 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
Хто це?
Запечені перепілки, 6 шт =1 кг приблизно
Аристократка-тунеядка• 05 ноября 2021
Ответ дляПолБатона
А ви в рукаві перепілочок готуєте? Чи нічим не накриваєте. Як краще щоб не сохли? І скільки часу і при якій температурі запікати. Дякую за поради.
ПолБатона• 05 ноября 2021
Ответ дляАристократка-тунеядка
Замаринувати у сметані , бо в рукаві (вони ж будуть варені), я тоді заварити можу,

а щоб запекти, то з усього що пробувала найвдаліша це сметана (в оригінальному рецепті сметана+лим сік), але я передєлка, то сметана+гірчиця, соєвий, чим жирніша сметана тим, вони мякіші, соковиті, а порізаний рукав я лИш підстилаю, щоб не мити деко
ПолБатона• 05 ноября 2021
Ответ дляАристократка-тунеядка
Запікаю до рум´янцю, але можна до першого румянцю, а далі змастати жиром, що стік , і ввімкнути трошки верхній гриль. По часу не скажу, але це не довго. Чоловік каже : найсмачніша страва, кайфє
ПолБатона• 05 ноября 2021
Ответ дляАристократка-тунеядка
я розрізаю тушку перепілочки по спинці, щоб грудка була цілою, для цього достатньо звичайного ножа.