Я не на долго• 04 ноября 2021
Ночной дожор! Муж в командировке, дети у бабушки
а я ем бутеры на ужин🤦🏼♀️
У вас тоже так?
Жертва интернета• 04 ноября 2021
Тільки що з´їла два шматочки пирога з маком
бо дуже звав мене із кімнати.
ЖаннаНеАгузарова• 04 ноября 2021
Ответ дляЖертва интернета
бо дуже звав мене із кімнати.
Звав и плакав?
ПолБатона• 04 ноября 2021
Добротная• 04 ноября 2021
Ответ дляПолБатона
Так, думала не буду нічого, лиш чоловік вечерятиме, але... вони ж такі смачні
Как вы их готовите?
Жертва интернета• 04 ноября 2021
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Звав и плакав?
Так, майже
сижу і чую з кухні Лєна, Лєна, ти дееее
ПолБатона• 04 ноября 2021
Ответ дляДобротная
Я ела тушеного ягненка и салат из помидор
Ягнятинку теж люблю
, та на норм базар потраплю аж в кінці місяця, ех. Тому перепілочки мене виручають
Добротная• 04 ноября 2021
Ответ дляПолБатона
Ягнятинку теж люблю
Моя из магазина
МЧСница• 04 ноября 2021
макароны, курица гриль, грибы гриль, свежий хрустящий батон, кислые помидоры и пол литра молока
ЖаннаНеАгузарова• 04 ноября 2021
Ответ дляЖертва интернета
Так, майже
сижу і чую з кухні Лєна, Лєна, ти дееее
Блин.. и я Лена
но меня зовут бельгийские вафли ))) но я держусь... час назад поужинали.. еще не готова к вафлям )))
Коленная ложечка• 04 ноября 2021
Ответ дляМЧСница
Молоко как-то не в тему , 100 грамм бы лучше подошло)
ПолБатона• 04 ноября 2021
Ответ дляДобротная
Как вы их готовите?
Легко. Тут була така Мася, от за її способом.
Головне замаринувати, щоб у маринаді була сметана(тут ще соєвий, гірчиця, в оригінальному Масіному - лимонний сік+сметана ), без сметани не таке ніжне. Може знайду оригінальний її рецепт, пізніше допишу
Жертва интернета• 04 ноября 2021
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Блин.. и я Лена
Я вечеряла десь пів сьомого, то вирішила краще зараз, ніж бумати про нього до самого сну))
Не часто але буває такий настрій що хочеться Когось)) погризти на ніч
Хлопаю ресницами• 04 ноября 2021
Сало по венгерски
И второй вариант с грузинськими сухими специями(микст)
Попробуйте так сделать. Кусок со спинки
Кофр для ноги• 04 ноября 2021
Муж на сутках,скучно, а я как никогда съела тарелку борща и стакан молока с булкой, сытно капец. Теперь не усну)
ПолБатона• 04 ноября 2021
Ответ дляДобротная
Моя из магазина
Нормально, але в нас на базарі таке мясо дешевше, ніж в Новусі, наприклад
На вихідних брала лини(риба) на базарі по 90 грн/кг, а сьогодні в Новусі 124 грн/кг, те саме з перепілками свіжі не морожені на базарі 215-220, в Новусі 240 морожені
ЖаннаНеАгузарова• 04 ноября 2021
Ответ дляЖертва интернета
да, бывает ))) особенно в полночь