Замороженная селедка• 08 ноября 2021
Киев, дети ж пойдут в понедельник в школу?
Ато я сойду с ума. У меня первый и 3 классы. 1 комнатная квартира. Я воспитываю их одна. Работаю . Это ж хорошо, что у меня 2 ноутбука и занятия сегодня один за другим, а не одновременно. Начало в 9 утра. Сначала младший. Потом с перерывом в 1 минуту старший. Потом у меня совещание. Оно должно быть между уроками, но перенесла. После совещания - встреча с клиентом. Потом созвон с коллегами. Потом занятия у старшего. Звонки только через 1 ноутбук - второй старенький и не сильно тянет. Нужно сидеть рядом помочь подключить. Ещё половину самой рассказать. Записать видео по физкультуре , танцам, хор.
Девочки , у кого так же. Давайте обнимимся. У меня уже в 16 :00 полное опустошение. А ещё ж не конец был.
Ms. Доброта• 09 ноября 2021
У меня все устраивает, зум, тесты, все по расписанию, домашние задания, контроль со стороны учителей.
У нас всё отлично организовано, все доволны)
О выходе в школу с понедельника речь не идёт, продолжаем учиться на до
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляКарусель-весель
От дивно, чого це у вас на уроці ржуть діти? У гімназії, де я навчалася, були чудові вчителі, жоден учень не дозволяв собі такого, бо мав повагу, попри те, що предмети були різні, можливо, цікаві не всім. В універі - так само. Так, пам´ятаю, були пари у декого, де ’викладачі’ за нагоди гнобили й насміхалися зі студентів, от з тих викладачів дійсно хотілося ’ржати’.
А це ті діти, що навіть щоденник і ручку не дістають під час уроку. Звісно, коли у мене вони приходять в вересні 7-го класу вже такі, то звісно ж це я їх так навчила ))))
Замороженная селедка
• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Ну конечно) это дети плохие все)
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляРепетиторша
Ага )) *зевает*
Помню, на 3 число на митинг такие были мамкины бунтааарки тут - ух, и вила, и лопаты....
По факту - ни одной не было)))))
Ага
Вы тоже там были?
Карусель-весель• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Припускаю, що й ваша ’заслуга’ у цьому є. Надворі вже листопад, ви ж не з вересня на дистанційці, якесь спілкування з класом було.
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Ось читаю мам, що вони з один двома своїми дітьми так заморюється, ну так заморюється, що аж пластом лежать.
Але вчителі в школі ні черта не роблять при очному навчанні ))))
А в мене таких дітей по 30 в класі 7 уроків підряд і ще власний клас, до якого на перерві бігаєш, що і школу підірвати може, а і ще і власна дитина є, про яку згадуєш вже після 16.00. Але як же так, вчителі собі дозволяють в 15-16 вийти з школі, вони ж працюють ледь ледь....
Ну ну
......
Скоро вчителів не залишиться взагалі і якщо у вас не буде грошей на приватну школу, то ваші діти тільки робітниками рабами і будуть....
Ну ну
......
Знаете, я всегда стою на защите учителей.
Но вы прям уникум. На работе управляю 100 людьми и тут прихожу домой и ребёнку внимание надо уделить. Корону сейчас поправлю и Домашку проверять буду.
Вы выбрали эту профессию. Вы не копаете траншеи, не шьёте платья, не стоите у плиты день. Правда?
Хватит рассказывать о детях и их родителях в таком тоне. Не нравится-идите в другое место работать.
Врачи воют, что их обижают. Учителя, гос работники...Да вы утомили уже. Мы же не рассказываем вам как нам тяжело. Ваша задача- учить детей. Не умеете и не хотите-на выход.
Я вся ваша• 09 ноября 2021
Ответ дляРепетиторша
Абсолютно серьезно )
А ответственность натянуть самому на себя трусы вы не боитесь ему отдать? Ну вот и с уровнем 2-3 класса справится.
Лечитесь. Сразу понятно какая вы мамО
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляЛеди_в_ночи
До 14 лет должны иметь согласие родителей. Но у нас и вакцинация ’добровольна’. Еще надо вспомнить, какие бумаги родители подписывали в школе, на что давали согласие.
Вообще, перед приездом такой бригады в школу нужно всех ставить в известность, но как это будет происходить посмотрим. Чтоб не было: ой, а мы думали все в курсе, но план уже выполнен....
Я не давала разрешения. Бумагу не подписывала эту
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Так, а ви що роботу додому тягнете? То чому вчитель повинен?
І ще, я також перестала тягати толмуди. Бо перейшла на листочки і вже не зошити, а маленька стопочка двойних аркушів.
Я работаю и дома, и на работе и ночью. Поменяемся?
То, что не дал учитель, я вкладываю после урока. Неучи вырастут с таким образованием. А потом ночью свою работу делаю. В том числе и домашнюю.
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляГде тут 0?
Ни о чём , значит не встречались Вам те же мамы- учителя начальных классов , которые своего одного дома не усадят , имея за плечами основы педагогики, психологии и методики )))) Мне встречались , предостаточно.
Подозреваю, что эта учитель с такой короной, что все потолки царапает.
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Вчителі не міряються....це мами тут всі постійно міряються як їм важко, а нам вчителькам ой як легко...
І не лякайте мене іншою роботою.
Ще раз пишу, що працювала, знаю.
Була я бухгалтером+HR+адміністратором. І можу вам сказати, що в школі важче!!!!
І не лякайте мене іншою роботою.
Ще раз пишу, що працювала, знаю.
Потому что мы приходим с работы и делаем за вас вашу же работу.
Подметайло• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Так ці питання задавайте МОН і навіть не вчителю. В неї з власний ноут, то і власна дитина в пріоритеті.
Чи їй школа дала ноут? Чи дала інет?
Я вижу по сортировке сообщений как вы учите.
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну конечно) это дети плохие все)
Ні, зовсім не всі. Але є ті, що і гранату в школу приносять. Радійте, якщо ваші діти гарні, а в загальноосвітніх школах все є....
Я Главная• 09 ноября 2021
Ответ дляТвоя подруга
’образование будет у тех, у кого есть на это деньги’
Справедливости ради надо сказать, что так было всегда
ну не всегда...
я училась на бюджете, потом заочно платно, высшее образование есть, школьное - даже не обсуждается.
Сейчас получить школьное - уже становится очень проблематично при дистанционном обучении , ну и качество этого образования очень сомнительное...
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляКарусель-весель
Так було. З першого уроку по 2-5 учнів в 7-х класах нічого не діставали на парту взагалі, а зразу в мобільний.
Звісно, мами, це я винна в 7-му класі, що вони такі )))))
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляПодметайло
От набридло, що всім важко мамам, що ось така конч*на дистанційна, а вчителям легко. Ми ж на крилах летимо в цей зум без ноутів і інету і готові і вночі працювати з вашими дітьми. І звісно вони ж всі хочуть вчитись, а тільки чому елементарні речі не знають, які ти їм пояснюєш пояснюєш, а вони не можуть вивчити. Звісно це вчитель фізики ж формулу швидкості не вивчив замість учня ))))
Набридає, що думаєте, що вчителі хочуть це дистанційне навчання, що саме ми і прийняли таке рішення. Аяк же....))))
Ніколи не принижувала ні дітей ні батьків. Ніколи не принижувала жодну роботу, жоодну спеціальність.
Але тільки і читаю, які погані ці вчителі тут на форумі. Ось і набридло . І пишу вам тут!!!
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляПодметайло
Так звертайтесь до відповідних державних чиновників!!! Страйкуйте, якщо ви проти такого навчання...
Вчителі проти нього також!!!
А ще проти 40 учнів в 1 класі!!!
Скільки вже раз ми говорили, що не можемо вчити такі великі класи! Що повинно бути до 20 учнів. І що?!
А матеріальне забезпечення?
В мене прилади 1980 року ))))) народження ))))
Вчителі проти нього також!!!
А ще проти 40 учнів в 1 класі!!!
А матеріальне забезпечення?
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляПодметайло
Яку?
Моя робота під час уроку пояснити матеріал. В мене 45 хвилин на 40 учнів ))))
І всього 2 уроки на тиждень ))))
У мене є ще час на пояснення????
А Київ росте, а школи не будують.
Це не до мене!
В приватній школі з 12 учнями в мене всі все ідеально знають))))
І всього 2 уроки на тиждень ))))
У мене є ще час на пояснення????
А Київ росте, а школи не будують.
Це не до мене!
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляПодметайло
Ха, а я бачу перехід на особистості і з´їзд з теми )))))
Замороженная селедка
• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Яку?
І всього 2 уроки на тиждень ))))
У мене є ще час на пояснення????
А Київ росте, а школи не будують.
Це не до мене!
І всього 2 уроки на тиждень ))))
У мене є ще час на пояснення????
А Київ росте, а школи не будують.
Це не до мене!
И в частной школе же намного лучше дети, чем в обычной?)
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляЯ Главная
ну не всегда...
Ви повністю праві.
Зараз в Києві приватні школи продовжують очне навчання.
І крім того в класі по 5-14 дітей, то там навчити їх можна до проф рівня.
А в загальноосвітній з 40 учнями )))) яке там навчання? В деяких класах реально продуктивні від 15 до 25 хвилин в кращому випадку...
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляЗамороженная селедка
Ні. Там батьки по шапці так своїм доням і синочкам надають, якщо не вчаться або порушують дисципліну. Бо гроші ідуть гарнесенько ( 10 тис доларів в місяць тільки за навчання).
Там батьки так мотивують дітей, що діти з колиски замотивовані вчити ітгризти граніт науки і не бути неучасть!!!
Карусель-весель• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
А які вони - ’такі’? Ви що не можете з дітьми домовитися про телефони? Це ви не помжете побудувати відносини ’викладач - учень’, тому до вас діти ставляться як до пустого місця чи що? Щось тут не те...
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляПодметайло
Неа
Сосиска_Втесте• 09 ноября 2021
Ответ дляСоветничаю тут
А что Вы предлагаете ? Если вернуться к прежнему образу жизни- тогда будет намного больше заболевших
Фокус в том, что больше не будет
Ухахайкина• 09 ноября 2021
Ответ дляКарусель-весель
Ой психолог ви наш.
Та там такі діти, що жоден вчителі школі не вміє будувати відносини і батьки також.
Ви забуваєте, що в загальноосвітніх школах є діти з різних верств населення. І якщо тато і мама пияки або наркомани, то що там може бути.
Або простіше: була сім´я повна, потім батько загинув в ДТП, мама почала пити, а хлопчик без контролю мами перестав вчитись - оцінки до 6 балів максимум.
Або дівчинка, яка з 4-го класу вже секс бачить і квартирі однокімнатній своєї мами і до неї пристають також її цхажери і що соц служба знає і не при ділах. А ще є хлопчик у якого мама померла, а тато алкоголік, а сам хлопчик вже з 4-го класу крадіжками займається.
І їм всім те навчання до ліхтарика ))))
І тут нічого вчитель... Вони майбутнього не бачать(((((
І не вчитель повинен з ними працювати на ці теми, а на роботу з психологом родичі дозвіл не дають. Соц служби нічого не можуть також зробити і все.
Ах да, я К вчитель повинна по душам поговорити з ними і налагодити контакт... Так це. Знаю про дітей, де я класний керівник, а про інші класи і про їх ситуації я не знаю і ’налагодити’ зв´язок коли? Під час уроку, коли в мене 45 хвилин на 40 дітей????
І їм всім те навчання до ліхтарика ))))
Замороженная селедка
• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
10 тысяч долларов в месяц?)
Замороженная селедка
• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Ой психолог ви наш.
І їм всім те навчання до ліхтарика ))))
Слушайте, если вы преподаете в школе, где месячная оплата 10 штук долларов, то у вас зп должна быть тоже соответствующая. Вапрос: нафига вам гос школа с вот этими вот не благодарными детьми из маргинальных семей? Когда есть по 12 шт чудных, отзывчивых куколок?)
Карусель-весель• 09 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Ой психолог ви наш.
І їм всім те навчання до ліхтарика ))))
Я не психолог, а ось у більшості шкіл вони дійсто ’для галочки’. Адже виходить, що діти в ЗОШ погані. Діти пияк не обов´язково мають вирости маргіналами. Школі й вчителю простіше відмежуватися, хоча таких дітей - одиниці. Йдіть уже в приватну, до розумних янголят.
Замороженная селедка
• 09 ноября 2021
Ответ дляКарусель-весель
Та я вот тоже не понимаю зачем нашему физику/ ейчар/ бухгалтер и ТД эти мучения с обычными детьми