Кожугетовый ансамбль• 10 ноября 2021
Витяг ЄДР, виписка ЄДР, виписка з реєстру платників ЄП
Відкриваю ФОП. Чи правильно розумію, що після того як зареєструю фоп маю отримати ці три документи?
1. Виписка з єдр
2. Витяг з єдр
3. Виписка з реєстру платників Єп
Виптска/витяг це на сайті мінюст, а виписка єп в електронному каб.платника, так? Чесно, заплуталась.
Підскажіть як має бути?
Всім дякую!
1. Виписка з єдр
2. Витяг з єдр
3. Виписка з реєстру платників Єп
Підскажіть як має бути?
Всім дякую!
Юлия Крамарева• 10 ноября 2021
Виписка з ЄДР і виписка з реєстру платників ЄП
Витяг з ЄДР наскільки знаю,то він має термін дії 1день і був платний
Единорог_помог• 10 ноября 2021
После регистрации в Дия получите Витяг с ЄДР в течении пару дней.Потом через єлектронный кабинет отправите запит и получите виписку с ЕП