Интеллектуальные оладьи• 17 ноября 2021

Киев! Проезд в ОТ до апреля не подорожает!

Віталій Кличко
16 мин. ·
Друзі! Питання перегляду тарифів на проїзд до кінця опалювального сезону розглядатися не буде!
Перший заступник голови КМДА ініціював процес публічних консультацій щодо встановлення нових тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва. Комунальні підприємства «Київський метрополітен» та «Київпастранс» звернулися до КМДА з тим, що тарифи на перевезення в комунальному транспорті давно не відповідають їх собівартості.
Ви знаєте, що відбулось значне зростання цін на енергоносії, що є головною складовою вартості тарифу.
Також підкреслю, щоб не підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду для киян, міська влада вже компенсувала зі столичного бюджету більше 2 млрд. гривень.
Уряд обіцяв компенсувати ці витрати, але на сьогодні не виконує умов Меморандуму.
І в цій ситуації Києву доводиться постійно дотатувати також комунальний транспорт та утримувати ціни на проїзд у ньому в кілька разів нижче їх собівартості. Нагадаю, тільки цього року дотація на міський транспорт становить 4,5 млрд. грн. З міського бюджету.
Тобто, ми поставлені перед вибором, або збільшувати цифри в платіжках за комуналку, або підвищувати плату за проїзд. Бо увесь бюджет столиці ми не можемо пустити тільки на дотації. За які кошти тоді втілювати проекти, ремонтувати дороги, мости, будувати садки та школи? Оновлювати той же громадський транспорт?
Разом з тим, я розумію наскільки чутливим є питання вартості проїзду для киян.
І зазначу, що винесене воно поки тільки на обговорення. Це – проект. А не ухвалене рішення!
Як менеджер, я говорю про складну економічну ситуацію, в якій опинилося місто - через енергетичну кризу та постійні борги центральної влади перед містом.
Але як у мера Києва, у мене позиція наступна і чітка:
Питання перегляду тарифів на проїзд у комунальному транспорті до кінця опалювального сезону розглядатися не буде!

из ФБ.
Аноним с кешбеком• 17 ноября 2021
ничоси так рейтинг просел, что Виталя сдал назад

Сеточка• 17 ноября 2021
Ответ дляАноним с кешбеком
Ему и так кранты
Царевна_несушка• 17 ноября 2021
о спасибо Виталька
Домашка• 17 ноября 2021
вы щас расстроили многих жителей небольших городков, которые тут прыгали от счастья, что киевлянам проезд поднимают с 1 января)))
Аноним с кешбеком• 17 ноября 2021
Ответ дляСеточка
Ему и так кранты
как только ’уши кличко’ анонсировали акцию протеста - фарш сразу прокрутили назад
Гербалайф и Ко• 17 ноября 2021
Ага, закончите платить невменяемые тарифы на тепло, сразу начнете на проезд.А до ноября или сдохните, или привыкните.
Мюллерная• 17 ноября 2021
Ответ дляАноним с кешбеком

Вчера на сайте КМДА было написано что это проект, который будет обсуждаться. Давала ссылки, но советчицам до лампочки.
Аноним с кешбеком• 17 ноября 2021
Ответ дляМюллерная

тойшо? наш пуганый народ уже и лыжи смазал
Белая котичка• 17 ноября 2021
Ответ дляДомашка
Тихо тихо, а то они сейчас назло нам тоже припрутся в Киев , у нас же медом и так намазано, а еще и проезд дешевый оставили

Обнимашкина• 17 ноября 2021
Люди ,вы ещё не поняли ?
Они всегда закидывают удочку и ждут реакцию
Не прокатило на этот раз
Оставили попытку до апреля
пьЯНА• 17 ноября 2021
Ответ дляОбнимашкина
Люди ,вы ещё не поняли ?
Не прокатило на этот раз
Оставили попытку до апреля
и половина будет хвалить кличко ,что отменил .А потом благодарить ,что поднял но не до 20 ,а до 15
Астоновитесь!• 17 ноября 2021
Та пох, подорожает или нет)
+1600 новых случаев Ковид за сутки в Киеве позволяют выпустить школьников в школы?
Удачная• 17 ноября 2021
А так все таки боксер решает поднимать цены на проезд или нет , а то тут вчера орали что это не он а пастранс во всем виноват , а Виталик Этинзон хороший .
Плету интриги• 17 ноября 2021
Как это мне нравится- не можем же весь бюджет тратить на дотации. Вроде он лично бюджет наполняет, а не наши налоги это, капец, все на наших плечах, а им все мало и мало.
Админко• 18 ноября 2021
Ответ дляМюллерная

Я в первый день точе прочитала, что только будет обсуждение этого проэкта, но тут всё так вопили, что я подумала о том, что я не то прочитала..... А выходит что мы таки правильно прочитали и поняли.