Малявка-козявка• 17 ноября 2021

Яку мийку вибрати? Нержавійка чи шт. камінь?

Вибираю бюджетний варіант. Треба невелика мийка, щоб зберегти більше місця на стільниці, також буде посудомийна машина. Вибираю з тих, що на фото, коритце невелике або з каменю з невеличкою підставкою, тоді сама чаша менша, або без підставки з більшою чашею. Штучний камінь білого кольору. Що практичніше?
Результат:
вже голосів: 68
29 (42.65%) Нержавійка
27 (39.71%) Шт. камінь
12 (17.65%) Тиц
Беззубовна• 17 ноября 2021
Ответ дляЯ не на долго
Как вы за ней ухаживаете?У меня капец вся в пятнах ничего не помогает (
По сути никак не ухаживаю. Просто насухо вытираю после использования салфеткой Аккорд Фрекен Бок. Я ею и белые глянцевые фасады протираю на местах, где чаще всего руками берёмся.
Идеальная оптимистка• 18 ноября 2021
Ответ дляБарышня кисельная!
А не побелеет излишне по бортику ровно?
якщо вам потрібно вибілити не тількидно, а й боки, налийте більше води
Манка Я• 18 ноября 2021
Ответ дляМалявка-козявка
А вилитий чай чи кава ? Мої таке часом роблять, ляпають з чашки прямо у мийку.
да. от єтого тоже следы есть. но они отмываются губкой, сармой, содой