Налетчица Муся• 26 ноября 2021

Розмір і розміщення кухонних меблів?

Яка оптимальна протяжність і розміщення кухні з технікою?
Результат:
вже голосів: 24
7 (29.17%) Буквою "Г"
4 (16.67%) 4 м
4 (16.67%) 6 м
4 (16.67%) Буквою "П"
2 (8.33%) Пряма лінія
2 (8.33%) Результат
1 (4.17%) 8 м
0 (0%) Інше
Интимная• 26 ноября 2021
Люблю только прямые кухни. Или прямая+шкаф

Соображалочка• 26 ноября 2021
буква г или п, или прямая + остров сокращает рабочий треугольник
автор Налетчица Муся • 26 ноября 2021
Ответ дляСоображалочка
Острів не буду робити, багато місця займає
Бедная Лиза• 26 ноября 2021
Ещё нужно учитывать какая кухня, если вытянутая комната то просто всю мебель ставят под одну стенку, если квадрат то соответственно буква П или Г что удобнее для вас.
Ещё если у вас кухня 5 кв. то при всем желании вы туда не сможете впихнуть 20 квадратных метров кухонной мебели.
автор Налетчица Муся • 26 ноября 2021
Ответ дляБедная Лиза
Кімната прямокутник 4×8, під кухонну зону піде приблизно половина кімнати
Весёлая морковка• 26 ноября 2021
Оптимальна та, що зручна вам, так як ви там хозяйка.
Комусь потрібно 40 ящиків ще й під стелю замурувати, а комусь і 20 хватить. Тому все на свої вподобання та можливості.
автор Налетчица Муся • 26 ноября 2021
Ответ дляВесёлая морковка
Важко отак на око прикинути скільки буде досить, а кухню років 10 точно міняти не буду
Весёлая морковка• 26 ноября 2021
Ответ дляНалетчица Муся
Ви на око і не прикините. Як тільки ви підійдете до консультантів по кухням, вам стільки питань поставлять, що підете думать декілька днів. Відтворювати потрібно реальність в програмі. Тому що інколи комунікації вносять свої корективи.
Мені була б зручна люба (пряма чи кутова), головне все під рукою.
Приклад приведу. Зараз на кухні маю ПММ по ліву руку, мені зручно, хоть я і правша. Відкриваючи ПММ напроти ящик з посудом, ставити може і донька 7 років. Подруга моя каже, що це спину гнути, а мені дуже зручно.
Зараз би замовила кухню тільки з ящиками, ніяких відкриваючих дверей.