Пукимончиг• 11 января 2014

Чернівці відгукніться

Дівчата, добрий вечір, якщо хтось з Чернівців   розкажіть про
Буковинський державний фінансово-економічний університет
Annmy• 12 января 2014
Я не из Черновиц, но училась там 2 курса, правда тогда он еще был БДФЕИ
автор kpoxa-shop • 12 января 2014
Ответ дляAnnmy
Ви вчилися на державному?
Annmy• 12 января 2014
Да, тогда контрактных мест были единицы. Как сейчас не знаю.
автор kpoxa-shop • 12 января 2014
в якому це було році?
Annmy• 12 января 2014
2000-2002, старая я
автор kpoxa-shop • 12 января 2014
Дякую. Доця хоче поступати, цікаво які про нього відгуки?
Annmy• 12 января 2014
Преподавание на хорошем уровне, большая часть моих бывших одногрупников работают по специальности с нормальной ЗП. Учиться трудновато по сравнению с другими 2 законченными мной ВУЗами, строгая дисциплина и большой объем информации, которую надо изучить самостоятельно.
Как сейчас дела обстоят не знаю, но в то время общежитие было ужасное. Его только выкупили и первое время не было даже холодной воды, сейчас, наверное, дела уже получше.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 января 2014
Я тільки закінчила цей вуз,якщо хочете не платити за сесії, Вам сюди, правда нагрузку витримає не кожний, жартуючи ми між собою називали цей заклад)! Знання даються на високому рівні, гуртожитки зараз найкращі у Чернівецькій області, реально самій поступити на державне і отримувати постійно стипендію...Я за усі 5 років ні за один предмет не платила, батьки задоволені, але пропустити хоча б 1 заняття не можливо, будуть проблеми. Якщо Ви впевнені,що ваша дитина витримає сильну нагрузку, кращого вузу немає! Вибачте за помилки пишу з телефону