УлыбАчка• 01 декабря 2021
Епштен барра вылечить можно?
Девочки, помогите пожалуйста. Может у кого-то ребёнок болел вирусом эпштейн-барра. Какому врачу обратиться. Было у лора,хирург,стоматологу
Клевотница• 01 декабря 2021
Займалася лікуванням цього віруса у дитини родички.Нелічений епштейн бара привів до сліпоти на одне око.Лікування продовжувалося більше 3 років.Лікував інфекціоніст .Цей вірус давав помилкові тести на онко та туберкульоз.Лікування дороге,зверніть увагу ,що при противірусній терапії необхідна сильна підтримка імунітету.Не тягніть з цим вірусом ,він падлючий
Верочка 100%• 01 декабря 2021
Эпштейн барр это вирус, который не лечится.
Обратитесь к инфекционисту, он все расскажет, чтобы не было осложнений.
А он вызывает серьезные осложнения, если в тяжелой форме.
Настенные трусы.• 01 декабря 2021
Він є у більшості населення на Землі.
Тільки при ослабленому організмі він може дуже сильно нашкодити!
А так сидить собі тихенько...
Боевая• 01 декабря 2021
Ответ дляКлевотница
В чем длрогое? Его лечат симптоматически? Может у вашего родственника какое-то осложнение было.
Клевотница• 01 декабря 2021
Ответ дляБоевая
Кажу ж,пішла втрата зору на очах.Одне око ( отслойка сетчатки) не вдалося врятувати.Десь з рік не виходило сменшити антитіла до рівня норми.Показник. Зашкалювали.Не дай Бог. Це було 18 років назад.Тоді диниту витягла Агасієва Евеліна Олександрівна.Інфікцвоніст від Бога.Не знаю,чи жива зараз.