підкажіть,якщо покупець уже оплатив за товар але відмовився від нього на новій пошті,мені надійшло смс щоб в додатку зробити повернення,чи можу я не повертати і чи повернеться назад чи утилізується через певний час?
Мелания-25• 02 декабря 2021
Ответ дляnatasha@com
ні,оплачено
Тогда нет смысла возвращать. Вы со своей стороны отправили, покупатель что хочет то пусть и делает
Ответ дляМелания-25
тож так та і посилка не дорога
Виктория_1807• 02 декабря 2021
У меня такое было. Тоже недорогая вещь. Так я звонила и в вайбере писала - мороз. В общем, я и оставила в покое человека.