Кашпо• 04 декабря 2021

Шукаю вчителя української мови

Шукаю вчителя української мови, яка має достатньо вільного часу (не студент, а краще, на пенсії) для підробітку. Потрібно вичитувати наукові статті юридичної тематики. Писати на пошту mega9911@ukr.net там напишу свій номер телефону і поспілкуємось
Ангел-предохранитель• 04 декабря 2021
На кабанчике лучше, там хоть отзывы есть

Лепешечка• 04 декабря 2021
Написала вам
Я шалунья• 04 декабря 2021
і я написала
Я такая боевая• 04 декабря 2021
Вамм нужен скорее грамотный юрист, который нормально учился в школе
Яжемать Мне можно• 04 декабря 2021
Маєте на увазі саме граматичні помилки?
Тут как тут• 04 декабря 2021
Автор, Вы пишите на заказ?
Живчик-счастливчик• 04 декабря 2021
Це не вчитель укр.мови, це редактор має бути. Не всі філологи працюють вчителями.

автор Кашпо • 04 декабря 2021
Ответ дляТут как тут
Автор, Вы пишите на заказ?
Так, пишу наукові роботи, дисертації, але, за браком часу, шукаю філолога, який би допомагав виправляти орфографічні помилки
автор Кашпо • 04 декабря 2021
Ответ дляЖивчик-счастливчик
я і не шукаю зайняту людину...пропоную вчителю на пенсії підробіток. Раніше мені допомагала моя класний керівник, але, на жаль, померла.
Тут как тут• 04 декабря 2021
Ответ дляКашпо
А зможете зорієнтувати по цінах?
Цікавить вартість ’кірпіча’ дисертації. Якщо це не секрет.
Я на 3 курсі аспірантури, щось не клеється, але кажуть, що під замовлення нереально дорого.
автор Кашпо • 04 декабря 2021
Ответ дляТут как тут
А зможете зорієнтувати по цінах?
’під ключ’ 8000 дол.
Тут как тут• 04 декабря 2021
Ответ дляКашпо
’під ключ’ 8000 дол.
З публікаціями?
автор Кашпо • 04 декабря 2021
Ответ дляТут как тут
З публікаціями?
з написанням статей та тез...публікуєте Ви або ж додатково за розцінками журналів:
публікації у фахових виданнях від 600 грн
тези від 150 грн
СКОПУС - від 300 у.о.
автор Кашпо • 04 декабря 2021
Ответ дляТут как тут
З публікаціями?
але, якщо у Вас 3 рік аспірантури, варто прискоритися. Мої аспіранти на 3 році вже думають про захист і мають 99% виконаї роботи. Бажаю Вам легкого захисту
Тут как тут• 04 декабря 2021
Ответ дляКашпо
По звітам, у мене також 90 %
Тут как тут• 04 декабря 2021
А захист в разовій спецраді?
Чи модна знайти менші суми?
автор Кашпо • 04 декабря 2021
Ответ дляТут как тут
А захист в разовій спецраді?
Чи модна знайти менші суми?
це нормальні розцінки...скрізь приблизно однаково
Тут как тут• 04 декабря 2021
Ответ дляКашпо
Чи є така послуга як коригування готової дисертації за такими зауваженнями: слабка новизна, не чіткі висновки...
Дякую
автор Кашпо • 05 декабря 2021
Ответ дляТут как тут
Дякую
я за таку роботу точно не візьмусь - перечитувати потрібно декілька разів усю дисертацію, часу йде багато, а заробіток мізерний...

Тут как тут• 05 декабря 2021
Ответ дляКашпо
Дякую. що відповіли.
Чи можна ще вам питання задати: по 081 захищаються в основному високопосадовці?
Дали години на кафедрі- те, що я отримую зарплатою важко назвати, навіть на ставку.
Віддавши такі гроші на захист чиє перспективи їх відбити?